Skocz do zawartości

piątek u Emila - 31.08.2007 r.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spóźnie się, mam nadzieję, ze nie wpitolicie wszystkich kiełbasek

Juz rozumiem, czemu byłeś taki zły :mrgreen:

Było bardzo przyjemnie. Subaraki + mocna ekipa reprezentantów innych marek. Jak zwykle mistrzostwem wykazał się Kajtek. Nie ma chyba na świecie opony, której on nie ściągnie z felgi podczas nawrotów :mrgreen:

Brawo dla Jakuba001 za 1 miejsce!!!Pana, który zająl 2 miejsce nie kojarzę z nicku :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choc bylim spoznieni i wczesnie sie zebrali to i tak dziekuje wszystkim, zarowno uczestnikom jak i organizatorom :P Milo bylo poogladac zacieta rywalizacje :twisted:

 

...i poprzeganiac dziadurow na rozklekotanych rowerach :mrgreen: Och, bede mial co wspominac, takie przygody nie zdarzaja sie co dzien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie ten pomysł co AL mówił o regularnych startach

Chyba marzysz,że w STI będziesz miał lepsze czasy :mrgreen:

 

Te sie lepiej nie odzywaj w tym 180-konnym wozidełku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ja mam napisać... :?: No normalnie fajowsko, fajowko... Nie wyszedłem z wprawy (gumy ściągam ekspresowo), więc jak ktoś potrzebuje serwis to się polecam.

Wypraszam sobie...189 konnym

Jak już mówiłem ja mam 105, ale szalonych.... Dostają owies ze sterydami... :twisted:

Misza, szacunek super spot

Potwierdzam... Super impreza... Nosiło mnie już po mieście i musiałem się gdzieś wyszaleć, więc WIELKIE dzięki za danie Nam możliwości ku temu.

 

dobra koniec tego oficjalnego "bazgrania". Teraz coś od serducha, znaczy się przypis autora cy jakosik tak.

Zdjąłem oponę i zajeździłem (prawie) turbinę. jaki wniosek :?: Spotkanie było wypierdziste (zwłaszcza Jakub001 się przyczynił strzelając z tylniej części yyy... no ten tego.... o już mam... wydechu. ). Wujek Alex Latawica (w skucie WAL) WALczył dzielnie i zają III miejsce, gratulacje (ale masz wpierdziel bo miałeś leprze czasy niż ja :razz: ). Pan którego ni jasnej cholery nie kojarzę (co mnie irytuje) pojechał spokojnie, ale czysto ładnie i zajął II miejsce (PS. kiedy wymiana sprzęgła :twisted: ). Jakub001 skubany ozesek wykręcił pierwszy czas i pokazał co pokazał (ooooo feeee... ) że ogarnia jak trzeba (tak lepiej... :wink: )

A... bym zapomniał, jeszcze był konkurs "jazda przełajowa" tzn. kto przetnie Bora Komorowskiego przez pas zieleni :shock: . W szranki staną tylko jeden zawodnik (ofiar brak), ale z oczywistych względów nie będę pisał kto... :razz:

 

dobra bo poemat mi wychodzi... Wy mi tu nie pitu pitu, bo to jeszcze nie czas na Urząd Skarbowy, tylko wklejać zdjęcia, bo w ryło... :mrgreen:

 

Jeszcze raz dzięki Wszystkim za spotkanko,

 

Kajtek :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Co Króliczku... :?: :mrgreen: :razz:

 

i jeszcze mały cytat AL'a który usłyszałem po pierwszym przejeździe

"opony nie ściągnąłeś dachu nie zarysowałeś, nie ten sam Kajtuś..."

no to z ogromnego szacunku jakim darzę Andrzeja... się poprawiłem... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz ujmując, spot był naprawde zajebiaszczy :) Mam taką cichą nadzieję, że może jakoś uda mi się wziąć udział w przyszłych tego typu zabawach, ale jadąc własnymi 4-ma kółkami.

 

Chciałem podziękować też:

- lolkowi, za przejażdżkę na prawym fotelu w jego clio :)

- carfitowi, za to że bardziej napaliłem się na forysia :P

- charliemu, za niezapomniane wrażenia z jazdy jego torpedą, która pomieściła w sobie czterech chłopa :P:D

 

Ostatnio było wredna i brzydka Krakowianka to teraz króliczkuje :mrgreen:

 

No wiesz, chyba dragon sie starzeje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlie cos chyba cykał :smile:

a skąd wiesz skoro Cię nie było :?: :mrgreen:

teraz to chyba "łajdaczy" się gdzieś na trasie PZM-otu...

raptem może 10 załóg widziałem na jednym odcinku :)

były ważniejsze sprawy w dniu dzisiejszym :), ale o tym to już nie ja będę pisał :)

zdjęcia postaram się jutro wrzucić, bo dziś raczej już nie dam rady, kilka jest spoko, ale ogólnie to któreś z duetu się wypala, albo ja albo aparat (chyba niestety to pierwsze :( )

charliemu, za niezapomniane wrażenia z jazdy jego torpedą, która pomieściła w sobie czterech chłopa :P:D

nie ma sprawy, polecam się na przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...