Skocz do zawartości

gasnica i klucz do kół w GT'00


Bosman

Rekomendowane odpowiedzi

zanabywszy wymarzone GT kombi u Herrmanna w Berlinie nie zwrocilem uwagi, że ów Herrmann, jak ponoć wiekszość jego rodaków, pozbawił auto gaśnicy, trójkąta i klucza do kół (to ponoć ich przywara narodowa).

 

stąd pytania dwa:

 

1. gdzie seryjnie w GT kombi montowana jest gaśnica?Na razie nie mogę znalezc dobrego miejsca.

 

2. Cos mi sie majaczy z instrukcji obsługi, że w GT dawali jakiś zestaw kluczy (a nie tylko klucz do kół). gdzie tego szukać? Wiem że niby wystarczy zwykły krzyzak,no ale zawsze przyjemniej mieć oryginały, szczególnie że całe auto w super oryginalnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. U mnie lata za siedzeniem :neutral: U Gracowego widzialem ze ma przymocowana z przodu siedzenia. ps. z checia kupie taki zestaw montazowy :wink:

 

2. Jest taka saszetka. Dawali zwykly klucz do kol, srubokret,dwa plaskie klucze, szczypce, imbus i chyba cos jeszcze ale nie pamietam. U mnie znajdowala sie przy kole zapasowym, ale to juz chyba zalezy od poprzedniego wlasciciela :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. U mnie lata za siedzeniem :neutral:

 

a jak myslisz, co sie stanie z luzno lezaca gasnica za siedzeniem, jak wydachujesz autem??? .... jak cie walnie w glowe to juz bedzie za pozno.

natychmiast zalecam zmiane.

 

kurcze masz racje, nie pomyslalem o tym. :neutral: Bede musial sie zaopatrzyc w zestaw montujacy. Z drugiej strony dachowania nie mam w planach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja U mnie tam motulik 300v lezy

 

2l banka ? bo mnie sie miesci tam tylko litr 300V i litrowym opakowani Castrola ;)

 

 

Ktoś w końcu wie?

 

 

Ja mam pod siedzeniem pasazera z przodu.Zwykly wieszak wkrecony w rame siedziska.Moge jutro wsadzic fote jak komus pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...