Jump to content

ILE WYTRZYMA(KM I Nm) AUTOMATYCZNA SKRZYNIA FXT Z 2006 ROKU?

FOREŚ
 Share

Recommended Posts

Z automatyczną skrzynią jest jak z... dobrą znajomą.

Raz zniesie, raz powie pass. :mrgreen:

Wniosek nr 1 : nie licz na stabilność. To jest całkiem zabawne w dłuższej perspektywie.

Wnisoek nr 2 : A/T jest w stanie wytrzymać całkiem sporo niedobrego traktowania - najgorsze co jej możesz zrobić to na 6000 rpm wrzucić na N. Ciśnienie w układzie spada drastycznie z 50 na 5 (i tu zapomniałem mian, czyli jednostek , może psi ?). Ale plus jest taki, że wiem , jak mam na imię. Jest dobrze.

nie-ASO w swoim anonsie reklamowym, głosi, że nie ma różnicy czy modyfikacje (przynajmniej dedykowane dla Forka 99-00) dotyczą A/T czy manuala. So, szukuję się do remapy i może modyfikacji stage no 2. Czy będzie wszystko robił nie-ASO, czy też częściowo Dzanek - zobaczymy - czas pokaże.

Pozdrawiam

Gwdio de Loewe

chodzi mi o to , że mam już przeróbkę w silniku i jakieś 260-270km i okolo 400Nm ale jak wiadomo ,chce sie więcej,nastepny krok to 300km i 420Nm,zakładając,że skrzynia wytrzymuje to czy będą jakeś wyrażne różnice w jeździe przy wyrażnym zwiększeniu mocy?Na amerykańskich stronach doczytałem, że tylko stage 1 proponują do automatu,czyli to co mam w mapteku też do końca nie wiedzą czy więcej wytrzyma.

Mialem auta klientow wrx z automatem 400 Koni skrzynia dziala bez problemowo. Wazne zeby mieniac olej regularnie i zalecam odzielna chlodnice do oleju nie te ktora jest wbudowana w normalna chlodnice tylko taka ktora pojdzie na przdu chlodnicy a/c

Z tego co wiem 2005 forester mial problem ze skrzyniami wersja 2.5 n/a wymienialem kilka bo sie posypaly bez wiekszego powodu ale nie slyszalem nic o skrzynia od Turbo.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...