Jump to content

Nie oddam Zidane'a!

Bilex

Recommended Posts

• Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nowa dyrektywa miłościwie panującej "wadzy" zakłada usunięcie zdjęć, grafik i innych takich z podpisów

No puścić kolegów Modów samopas i takie głupoty zaraz uchwalą... :roll:

:mrgreen:

Przemeq, Ty juz naprawde przestan... puscic Cie samopas i w Grecji stare, wlochate baby rwiesz :mrgreen: poza tym przestan votum separatum oglaszac, bo Ci to nic nie pomoze :mrgreen: i usun tego niebieskiego paścia z podpisu :!: :mrgreen:

Jakieś mam takie przeczucie, że skoro władza po Orwell'owsku wprowadza zmiany, to dni mojego podpisowego evo są policzone :mrgreen:

no i jedno podstawowe pytanie mam, musiałem coś przeoczyć, ale kto to jest Zidane :?:

ten z ankiety oczywiście :mrgreen:

Nie usuwajcie zdjęć :cry: , przecież to doskonała identyfikacja.

Ja na ten przykład wiele osób kojarzę właśnie po tym. Ja usunąłem co prawda jakiś czas temu

ale spowodowane to było zaborem "mojego" służbowego auta.

Właśnie chciałem po odebraniu WRX'a palnąć sobie jakąś fajną fotkę :mrgreen:

no i jedno podstawowe pytanie mam, musiałem coś przeoczyć, ale kto to jest Zidane :?:

ten z ankiety oczywiście :mrgreen:

...yyy...myślałem, że to oczywiste skoro o podpisach mowa... :shock:

postać w moim podpisie to wlaśnie Zidane wykonujący swój popisowy zwód czyli "la ruletę" :cool:

EDIT: właśnie zauważyłem, że w pierwszym poście nie mam podpisu :shock: dziwne...

Zaczęło się? :twisted:

Po drobnych konsultacjach, szykujemy skrypt, który każdego z dnia stosując zaawansowane algorytmy będzie pożerał obrazki z podpisów. Zmiana będzie niezauważalna, ale kiedy za kilka lat się zakończy nikt nie będzie pamiętał, że miał podpis. Koniec z ręcznym dłubaniem! Czas na technikę.

Nowa dyrektywa miłościwie panującej "wadzy" zakłada usunięcie zdjęć, grafik i innych takich z podpisów, postanowiłem więc wybadać nastroje ludności :twisted:

Jestem wściekły za to do czego mnie zmusiła wmorderatornia itp.

Nie przepadam, za Zidanem, Francją, nie cierpię Realu, z Belixem często mamy odmienne poglądy i dobitnie o tym się informujemy, ale teraz... teraz ta wredna wadza forumowa zmusiła mnie do napisania:

Bilex, w sprawie podpisów masz moje poparcie!

Połakomieniem się na Zidana.

Ja mam jeszcze takie pytanie których to jest 3 takich "odważnych" co się nie przyznają, że przeszkadza im mój historyczny podpis? Pewnie znowu jakiś "onlyclash"... :roll:

To ja na przekór zaznaczyłem "Zidane wylatuje... " i to barankiem. :twisted:

Ja tam grzeczny jestem, nie będę podskakiwał, bo nawet subaru nie mam. :grin:

A tak poważnie, czy nie wystarczy ograniczyć wielkości i rozmiaru obrazka?? Co do linków, to w pełni się zgadzam, że można się bez nich obejść.

Tak na marginesie. Czy naprawdę, każdą zmianę w regulaminie (zasadach) trzeba traktować jak zamach na suwerenność :?:

Dzisiaj nikt nie będzie protestował przeciwko przeciwko zniknięciu podpisów, jutro zakaz OT przejdzie bez echa.

A pojutrze przyjedzie bojówka i utopi nieporkornych....Dałbyś już spokój, naprawdę.

pozdrawiam