Jump to content

Suzuki Swift a'la Subaru Impreza

Kruk

Recommended Posts

Chciałem to wrzucić do fotozagadek ale nie zdążyłem fotki zrobić. Jestem z 3-miasta i podjechałem ostatnio na stację BP sprawdzić ciśnienie w oponach a na stanowisku obok lansuje się koleś niebieskim ze spojlerami na złotych felgach Su.....zuki Swift :shock: Patrzę z tyłu a tam na tylnej klapie znaczki Subaru Impreza :cry: No masakra mówię Wam jakaś głupia cisza zapadła, koleś patrzył gdzieś w drugą stronę chyba ze :oops:

Jakby ktoś widział tego monstera na trójmiejskich ulicach to ostrzegam - to Subaru Impreza :lol: pomachajcie mu na drogę :mrgreen:

Jesteś pewny, że to nie było Justy ?

Justy rzeczywiście podobne do Swifta ale to był prawie na pewno Swift,bo miał kapselki na felgach z wytłoczonym logo Suzuki (może dekielki sobie przypasował, ale wątpię żeby to był taki zbieg okoliczności...)

• 5 months later...

Witam :)

od jakiegos czasu przegladam sobie to forum (tylko czytam, bo wypowiadac sie nie mam o czym wiec rejestruje sie dopiero teraz drugi raz :)) i dopiero zauwazylam ze ktos wspomina o fordzie ka ze znaczkami subaru :)

ja widzialem Forda Ka ze znaczkami Subaru. SebastianZ1 dostal mmsa z tym zdjeciem. :mrgreen: No coż...tez znaczki owalne wiec...pasują jak ulał. :mrgreen:

jest to zdjecie gdzies na forum? chcialabym zweryfikowac czy to przypadkiem nie moje auto :mrgreen: ale dam sobie znaczki obciac ;) ze moje, bo tylko ja moglam wpasc na taki pomysl :P

temat starrrryyyy, odkopuje, nie widzialam wczesniej bo nie samym internetem czlowiek zyje :P