Jump to content
Sign in to follow this  
Buffy22

Ogłoszenie :Spotkanie forumowiczów

Recommended Posts

Mam propozycje . Właściwie wszyscy mamy wakacje , więc mam propozycje . Co wy na to by w przyszłą niedziele 27.06.2004r odbyło się nasze spotkanie jeśli ktoś jest za to proszę pisać . Szczegóły podam w najbliższym czasie!!! :lol: "Pamiętajcie ręce zawsze za piętnaście trzecia" :lol:

Guest

ja jestem za :D tylko niech ktos napisze gdzie.... :roll:

Jestem za 8) a wiadomo jakie by to były ramy czasowe :?: tzn czy popoludniu,wieczorem itp.... :roll:

A z tymi rękami to łądne jaja...na kursie na prawo jazdy mi mówili ze trza ręce trzymać na kierownicy a nie na zegarze :shock: ....dobrze poprawie się :twisted:

Są dwie możliwości albo robimy jakieś wpisowe i wy tylko dojeżdrzacie i już za nic nie płacicie , albo na miejscu każdy kupuje sobie co chce i sam za siebie płaci. Możemy terz do pierwszego wariantu załatwić grilla i na ogrodzie sobie podsmażyć jakieś kiełbaski. A co do pory to ja myśle że gdzieś koło 17 by to sie miało zacząć. :wink: a miejsce spotkania będzie 10 min od carrfura na Zakopiance !!!!

Guest
a miejsce spotkania będzie 10 min od carrfura na Zakopiance !!!!

:evil: uuu, za daleko.... :?

bede na bank. Może wydre Alexa. Mogo kogoś zabrać. Ile ma byc ty gorzały ?

mama

Są dwie możliwości albo robimy jakieś wpisowe i wy tylko dojeżdrzacie i już za nic nie płacicie , albo na miejscu każdy kupuje sobie co chce i sam za siebie płaci. Możemy terz do pierwszego wariantu załatwić grilla i na ogrodzie sobie podsmażyć jakieś kiełbaski. A co do pory to ja myśle że gdzieś koło 17 by to sie miało zacząć. :wink: a miejsce spotkania będzie 10 min od carrfura na Zakopiance !!!!

a jakie mialy by być te ewentualne koszty :?: a dokladna lokalizacja jest jaka :?: jakaś działeczka czy coś :?:

26-tego są Wianki :roll:

[

quote="WRC fan][26-tego są Wianki :roll:

I niby co to zmienia ? Ja już ni mam Wianka.

[
quote="WRC fan][26-tego są Wianki :roll:

I niby co to zmienia ? Ja już ni mam Wianka.

nic nie zmienia...tak mi sie tylko powiedziało :twisted:

ja ewentualnie w miare możliwości bardzo chętnie razem z WRC fanem (ale kiełbaski to sobie nie dam podsmażyć :wink: )

pozdrawiam

Więc tak . Miejsce jest niedaleko Krakowa jakieś10 min niedaleko tras którymi przed paroma laty szedł rajd Krakowski. Jest to w kawiarni wmiare dużej ale także mamy do dyspozycji działke za domem razem z grilem . Tylko trzeba sie dogadać odnośnie kosztów albo każdy płaci za siebie albo ustalamy stawke i wszystko jest na miejscu już przygotowane. Jak bądą chętni to się umówimy pod Cinema City na Zakopiance i z tamtąd udacie się w to urocze miejsce za niebieskim SUBARU z napisem który napewno znacie "SjS" " Pamiętajcie rączki zawsze za piętnaście trzecia " :lol:

Ja też jeżeli nic nie wypadnie a Ford się nie zepsuje.

może i ja się wybiore bo chyba będe miał perwszy wolny weekend od dłuższego czasu

" Pamiętajcie rączki zawsze za piętnaście trzecia " :lol:

Pamiętajcie, rączki zawsze na ............... kołudrze.

Mamusia

Jezeli jest taka mozliwosc to chetnie bym przyjechał . :?:

Nie ma tak pojechał byś . Poprostu jak chcesz to jedziesz . Każdy może jechać jeśli kocha rajdy i SUBARU!!!! Piszcie do mnie na gg zgłoszenia 4195487 podpis imie i nazwisko , ilość rezerwowanych miejsc!!!! Czekam na wasze zgłoszenia "Pamiętajcie rączki zawsze za piętnaście trzecia" :lol:

Ale o co tak właściwie chodzi :shock:

To ja też zapraszam wszystkich na grilla, a co tam...

Czy mozesz napsiać coś jeszcze o godzinach w jakich jest planowane spotkanie? Zastanawiam się jak to zaplanowac logistycznie i noclegowo.

To fajnie, a 24 to późne popołudnie czy już wieczór? ;-)

Pzrewiduje że spotkanie zacznie sięgdzieś koło godz 15 a do której potrwa to już zależy od was!!!!

Znaczy sie jakie so szanse na przekimanie w ludzkich warunkach. Jez to dla mię kluczowa informacja, poproszę o odpowiedż w czasie rzeczywistym.

Mamusia

Znaczy sie jakie so szanse na przekimanie w ludzkich warunkach. Jez to dla mię kluczowa informacja, poproszę o odpowiedż w czasie rzeczywistym.

Mamusia

Co oznaczają twoim zdaniem ludzkie warunki :roll: :twisted::twisted::twisted::twisted:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...