Skocz do zawartości

The Forum jest opiniotwórcze!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajsza "Polityka"

 

Dział: RAPORT POLITYKI

Jacek Żakowski - "Bogactwo zobowiązuje"

str. 10, dół kolumny

 

pada sformułowanie: "Kawiorowi socjalisci"

 

Niezle :mrgreen:

 

Na części spotów widuje się czasem dziennikarzy "Polityki", ale że mamy aż taki wpływ na rozwój języka polskiego... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety, to smutny fakt...

Subaru stało się modne w środowisku SALONU.

Nie tylko Polityka, również pół TVNu jeździ subarakami...

Ciekawe jak to wygląda w G. Wybiórczej?

Jarosław Kurski w Imprezie 1.5?

Pani Redaktor Łuczywo za sterami OBK 3.0 A/T?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to wygląda w G. Wybiórczej?

Jarosław Kurski w Imprezie 1.5?

Pani Redaktor Łuczywo za sterami OBK 3.0 A/T?

:wink:

Jedyna Impreza na zakładzie to moja :cool:

OBK też nie spotkałam. Foresterów za to co najmniej 10. I kilka Legacy ;)

A Redaktor Łuczywo zazwyczaj jest wożona. Renófką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru stało się modne w środowisku SALONU.

Oj, niedobrze, niedobrze. Też zauważyłem iż Subaru ostatnimi czasy kupują ludzie po to, aby podkreślić, przedłużyć, podnieść...... i dla mnie to jest buractwo.

 

IMHO nie należy się tym za bardzo przejmować. Dopóki nie zdominują The Forum, nie ma zagrożenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto pamięta kto użył "kawioru" jako pierwszy ? Bo ja nie pamiętam ale wydaje mi się że byl to Mod o sympatycznym nicku Przemeq ;)

 

To była słynna kłótnia po naszym powrocie z Ringu w zeszłym roku - za którą zresztą dostałem pasek. Była dyskusja nt kosztów wyjazdu i napisałem, że najtaniej jest spać w namiocie przy przydrożnym rowie i jeść pasztet z puszki. Przemeq dodał coś o kawiorze i tak się zaczęło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto pamięta kto użył "kawioru" jako pierwszy ? Bo ja nie pamiętam ale wydaje mi się że byl to Mod o sympatycznym nicku Przemeq ;)

 

To była słynna kłótnia po naszym powrocie z Ringu w zeszłym roku - za którą zresztą dostałem pasek. Była dyskusja nt kosztów wyjazdu i napisałem, że najtaniej jest spać w namiocie przy przydrożnym rowie i jeść pasztet z puszki. Przemeq dodał coś o kawiorze i tak się zaczęło :mrgreen:

 

Dokladnie, tez to pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru stało się modne w środowisku SALONU.

Oj, niedobrze, niedobrze. Też zauważyłem iż Subaru ostatnimi czasy kupują ludzie po to, aby podkreślić, przedłużyć, podnieść...... i dla mnie to jest buractwo.

 

Czekam ja sobie wczoraj przy aucie na kumpla i slysze taki monolog wyglaszany przez jedna z paru osob stojacych nieopodal:

 

"Bo ja, jak bym mial do wyboru Audi, albo Subaru, to bym sie nad Audi nawet nie zastanawial. Wzialbym Subaru. Bo ja dziele auta tak: Subaru i reszta samochodow".

 

Pod mianem "Subaru" znal chyba tylko Imprezy WRX i STI (i to tylko sedany z poleczka i zlotymi felami), bo Forestera nie poznal =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była słynna kłótnia po naszym powrocie z Ringu w zeszłym roku - za którą zresztą dostałem pasek. Była dyskusja nt kosztów wyjazdu i napisałem, że najtaniej jest spać w namiocie przy przydrożnym rowie i jeść pasztet z puszki. Przemeq dodał coś o kawiorze i tak się zaczęło :mrgreen:

 

To się zgadza, tylko o kawiorze zacząłem ja pierwszy, kiedy wytykano plebejskość pasztetu! :cool:

 

Chcesz to jedz se wyłącznie kawior (...)

 

 

Więc wara mi to od praw autorskich! :twisted:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja była taka: shodan wywołał aferę, wycofał się na z góry upatrzone pozycje, ja podjąłem temat próbując załagodzić (ok - w swoim stylu :mrgreen:) i komu się najbardziej dostało? :roll: No właśnie... :twisted:

 

PS. Do dziś mnie nie przeprosili ci, którzy się zorientowali, że jechali po mnie niesłusznie... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...