Skocz do zawartości

Wyniki ALT 28.10.2007


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze że sie dobrze bawiliśmy :) Fury całe i to się liczy. Ja bez D2 z przodu i sztywnych stabilizatorów nic już chyba na Torze Nie wymyślę :(

 

No bawiliśmy się świetnie. Gracowy może potwierdzić że nawet po trzy godzinnej podróży do Wawy minę miałem taką: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gracowy potwierdza :mrgreen:

Intawrx jechales przed mna na zapoznaniu ....ladnie zamiatales subaryna, mam gdzies krotki filmik wrzuce w domu na youtube i podesle linka :wink:

 

Na zapoznaniu to był spacer przecie :P

 

No Subarka już z powrotem na setupie drogowym :P Pierwszy raz w życiu hamulce zjechałem tak że się blacha z blachą spotkały. Na szczęście tarcza nie ucierpiała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

Dzięki Intak za przewózkę, ja sie cieszę, że już wtedy nie miałeś sprawnych hamulców bo inaczej trzeba by mi pieluszkę zmienić. :roll: :lol:

 

Ja myślałem że pod tym kaskiem tak się spociłeś bo wiedziałeś że nie ma hamulca :P Niezły czas zrobiliśmy bez hamowania 2:07 :P Pierwszy raz na ALT-cie średnio miałem 2:10 dopiero po poprawkach Azraela zrobiłem 2:04 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

Dzięki Intak za przewózkę, ja sie cieszę, że już wtedy nie miałeś sprawnych hamulców bo inaczej trzeba by mi pieluszkę zmienić. :roll: :lol:

 

Ja myślałem że pod tym kaskiem tak się spociłeś bo wiedziałeś że nie ma hamulca :P Niezły czas zrobiliśmy bez hamowania 2:07 :P Pierwszy raz na ALT-cie średnio miałem 2:10 dopiero po poprawkach Azraela zrobiłem 2:04 :P

 

Tia strasznie marzłem a po 3 kółkach bez hamowania sie gotowałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, milo bylo sie przejechac w takim towarzystwie. Mam nadzieje, ze za bardzo nie przeszkadzalem na prostych ( pomaranczowe BMW ) ale moje 140 KM to jednak za malo na ten tor :) Intakwrx wynik tej E30 raczej nie powinien byc zaskoczeniem, Kolega ma tam 230 KM i jechal na full slicku. Pozdrawiam Kolege ze srebrnego EVO ( nr 5 ) ktory tanczyl w pierwszym zakrecie na 3 kolach, naprawde fajnie to wygladalo z tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac_, Evo które to zrobi będzie kosztowało jakieś 200 tys PLN (nowe), Impreza podobnie, może ciut więcej (trochę droższy chyba samochód bazowy).

 

Czyli jest mozliwe. No to panowie trenowac, trenowac i jeszcze raz trenowac. Milo bylo by zobaczyc jak Imprezka leje prosiaka.

 

Az, tak z ciekawosci, jak bys mial takiego sprzeta to dasz rade?

 

ATB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest mozliwe. No to panowie trenowac, trenowac i jeszcze raz trenowac. Milo bylo by zobaczyc jak Imprezka leje prosiaka.

 

 

To nie bedzie drogowy samochód taka Imrpeza czy Evo, może by była od biedy w stanie dojechać na kołach.

 

 

Az, tak z ciekawosci, jak bys mial takiego sprzeta to dasz rade?

 

Jakbym miał na regularne treningi to może tak. W tym momencie raczej bez szans. Nie sądzę żebym pojechał 1:50 nawet takim autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie bedzie drogowy samochód taka Imrpeza czy Evo, może by była od biedy w stanie dojechać na kołach.

 

Czyli co, ten prosiak tez tylko na lawecie jezdzi?

 

Jakbym miał na regularne treningi to może tak. W tym momencie raczej bez szans. Nie sądzę żebym pojechał 1:50 nawet takim autem.

 

Moze jednak kiedys sie uda.

Pozyjom, uwidziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi do STi-jaja wsadzić lepsze klocki typu coś z ferodo ds, będzie to już się mniej gotowało czy dalej będą problemy?

 

to brembo w sti tez na to choruje? :shock: nie znam sie ale na logike to zagotuje sie szybciej bo wytworzy sie wieksza temp, :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...