Skocz do zawartości

Upalanko w UŁĘŻU 1 wrzesnia


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cena kolka w ulezu, to byl oczywiscie glupi zart. jesli zbyt glupi to przepraszam.

wydaje mi sie, ze podstawowa sprawa (przynajmniej ja tak robie) jak chodzi o imprezy vert'a

jest nastawienie z jakim sie na nie jedzie. ja zakladam, ze to ciekawa impreza towarzyska z elementami

nauki/rywalizacji... a nie odwrotnie. sila rzeczy musi tak byc, skoro ilosc osob/samochodow

jest zdecydowanie wieksza niz na zwyklym upalaniu. takie spotkania odbywaja sie jedynie ~3 razy w roku.

jestem zdania, ze nawet pasztet (rowniez w wersji hardcore, czytaj krakowskiej) powinien czasem zaakceptowac takie warunki...

jesli oczywiscie odpowiadaja mu ludzie i klimat jaki tworza wspolnie.

w tym konkretnym przypadku ja opowiedziec (jeszcze) sie nie moge, o czym wspomnialem wyzej.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nerwowo zrobiło :)

Miejscami wystąpiła chyba drobna nadinterpretacja…

 

Ja to właściwie tylko raz byłem na imprezie Verta i było w porządku.

Cena, nie moja sprawa – kto chce, płaci.

 

Przemeq – nie wydaje mi się, żebym narzekał na Verta, jego zdolności organizacyjne i umiejętność połączenia tego z interesem, jw – kto chce, płaci.

 

Po co te nerwy.

Chodzi o to, żeby było fajnie niezależnie od tego ile będzie ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani jedno wam powiem. nie zarabiamy na was.wprost przeciwnie.lubie to robic i mam satysfakcje ze czesc z was jest zadowolona.chrzanie zaliczki bo wam ufam.a i tak ci co potwierdzaja na ogol koniec koncow olewaja i nie przyjezdzaja(ostatni ulez ktory robilismy bylo zapisanych 28 osob przyjechalo 12 ) kase zarabiam na markertingu i korporacjach.nie na forum...niestety:) tak czy siak zalezy mi na spotkaniach forumowych,smiechach,dobrej zabawie,jedzonku,i dobrej malinowce.jak ktos chce sie scigac na seri zapraszam do PPZM jak kos chce pic na umur do cynamonu :) tak wiec kto przyjedzie mam nadzieje ze dobrze bedzie sie bawil.przemcio sorrry :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert- a czy będzie śnieg 01 września w Ułężu?? :?: :mrgreen:

 

ma byc. :mrgreen:

 

shodan gadalem z wroblem.ma pomysl na to co by nawet przy 30 osobach wszystko smigalo.po paru naszych doswiadczeniach mam nadzieje ze teraz wypali. :wink:

 

Proponuję użyć tyczek narciarskich, wkręconych w asfalt (których nie trzeba poprawiać) :roll: :mrgreen:

Może wyznaczycie trasę do jazdy w kółko? :roll: Taką gdzie będzie można jeżdzić cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vercik cos mi sie zdaje ze mam do wyboru albo gruba awanture w rodzinie albo Twoja imprezke....

Wiem wiem powinienym byc twardy :twisted:

Moze jakas opcja 2dniowa imprezki ?

Moja obecnosc niestety pod znakiem :?: :evil:

 

nie rob scen nie mam na slicki jak nie przyjedziesz nie kupie sobie...

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert- a czy będzie śnieg 01 września w Ułężu?? :?: :mrgreen:

 

ma byc. :mrgreen:

 

shodan gadalem z wroblem.ma pomysl na to co by nawet przy 30 osobach wszystko smigalo.po paru naszych doswiadczeniach mam nadzieje ze teraz wypali. :wink:

 

Vercik, proponuję wprowadzić bezwzględny nakaz jazdy w kaskach w Ułężu.

 

Ostatnio mieliśmy w evo wbitą 4-kę i gaz w podłodze.

A ja miałem przygodę w lasku (i to nie z panią w krótkiej spódniczce), obyło się bez większych szkód, ale mogło być grubo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu wbijalem 4 tylko na prostych przed dohamowaniem.

w poprzednia sobote naszybsze 2 slalomy jechalem wlasnie 4 (120-130)

(faktem jest, ze w miedzy czasie zalozylem wklad ra i wyzsze biegi sa nieco krotsze,

ale faktem rowniez jest ze proby sa coraz szybsze. ostatnio 5200m w ~3min).

shodan - kaski to nie jest glupia rzecz, pamietaj ze miales przygode "jedynie"

na dosc wolnej partii (poczatek, dosc kreto).

ja bylbym za modyfikacjami pod katem bezpieczenstwa na przyszlosc.

bardzo szybkie partie z bramka/slalomem/szykanami powinny byc mocniej odsuniete od trawy.

czasem stwierdzam, ze dobrze jest miec slabe auto, bo sie nie napedza i jest bezpieczniej :razz: :wink:

choc moment... jak przypomne sobie jazde na prawym gt360 :twisted: ... sam juz nie wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ostatni ulez ktory robilismy bylo zapisanych 28 osob przyjechalo 12 )

Ja byłem i świetnie się bawiłem :cool:

Ja też :cool:

Do tej pory wożę numery na drzwiach :lol:

 

Zamelduję się z kaskiem i tym razem będę właził wszystkim na prawy, a nie jeździł :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask obowiazkowo !

BRAWO Vercik/Shodan

Proponuje 1 karetke zawsze podstawiac, nie zartuje!

Wystarczy ze kazdy po 50 pln sie zlozy i bedzie sobie stala.

Jak niedaj boze cos nie halo zawsze mozesz liczyc na fachowa pomoc.

Organizator ma luz i kierowcy czuja sie bezpieczniej.

Sam dlugi czas smialem sie z takich gadek ale do czasu jak gosc na wyscigu 50 metrow od miejsca gdzie stalem wypakowal w drzewo ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask obowiazkowo !

BRAWO Vercik/Shodan

Proponuje 1 karetke zawsze podstawiac, nie zartuje!

Wystarczy ze kazdy po 50 pln sie zlozy i bedzie sobie stala.

Jak niedaj boze cos nie halo zawsze mozesz liczyc na fachowa pomoc.

Organizator ma luz i kierowcy czuja sie bezpieczniej.

Sam dlugi czas smialem sie z takich gadek ale do czasu jak gosc na wyscigu 50 metrow od miejsca gdzie stalem wypakowal w drzewo ....

 

a no wlasnie.jak sam dzrzewa nie zaliczysz to wydaje ci sie ze jestes bogiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj vert nie masz Ty łatwo :roll:

 

Moim zdaniem w Ułężu upchamy dowolną ilość aut. Kwestia zaplanowania prób w taki sposób, aby kazdy z uczestników nie czekał dłużej niż 15 min. Można zrobić 1 próbę z fotokom. a reztę ze stoperami lub nawet bez, etc...Ostatnio zabralismy kolege, ktory robił za pilota i mierzył czas w 2 samochodzie. Przy dobrze ustawionej próbie można puscic 2-3 auta na raz.

 

Kaski to dobry pomysł, karetka też, zwłaszcza ze jezdzimy po Ułężu coraz dłużej i robi się coraz b. niebezpiecznie (nie Shodanik?).

 

Ostatni wyjazd byl cacy. Duzo jezdzenia, fajna organizacja, etc... ale moim zdaniem jakby przyjechało 30 zamiast 12 aut to by nie było dużo jeżdżenia. Warto to przemyśleć.

 

Chyba nikt nie ma problemy z ilością ludzi/aut tylko z upalaniem - i tego się trzymajmy, jeździć jak najwięcej.

 

Jeżeli są jeszcze miejsca i mój 4 dniowy synek wypuści mnie z domu to chetnie bym wpadł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...