Skocz do zawartości

podpora wału


rydzada

Rekomendowane odpowiedzi

Dudnienie podczas przyspieszania skłoniło mnie do sprawdzenia łożyskowania i podpory wału napędowego. Okazuje się, że wyrobiona jest guma głównej podpory, wał zbyt luźno w niej pracuje, w wyniku czego obija się i dudni przy prędkości ok. 70 - 110 km/h, zwłaszcza podczas przyspieszania.

Serwis twierdzi, że guma ta jest dostępna w komplecie z wałem - wydatek ok. 4 tys.zł (!). Stąd proste pytanie - co robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że wyrobiona jest guma głównej podpory, wał zbyt luźno w niej pracuje, w wyniku czego obija się i dudni przy prędkości ok. 70 - 110 km/h, zwłaszcza podczas przyspieszania.

Serwis twierdzi, że guma ta jest dostępna w komplecie z wałem - wydatek ok. 4 tys.zł (!). Stąd proste pytanie - co robić ?

Witaj!

 

Analogiczna sytuacja mialem w Audi quattro. Tam sprawe zalatwila podpora z Forda Transita i operacja skoczyla sie kosztem 85 PLN zamiast 4500 PLN...

Z Subaru jeszcze nie mam doswiadczenia, ale ostatnio trafilem na: http://www.metcomp.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiar. Wysłałem zapytanie do tych gości. Trafiłem też na firmę Wałcar, zobaczymy, co powiedzą. Ktoś na pewno dopasuje taką podporę lub ją dorobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...