Skocz do zawartości

Offroad madness


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hery Bis dała ostatnio mega ciała. Mieli wyczyścić w środku i d... Raz kazałem poprawić, ale nie pokazałem palcem wszystkiego więc dash board mam odkurzony w 3/4, tyle ile niewysoki pan sięgnął z lewego fotela :evil: Niestety zauważyłem dopiero pod domem. Ale tanio było przynajmniej :???:

 

To devlin cały czas zasyfiną maszyną rolniczą jeździłeś?? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To devlin cały czas zasyfiną maszyną rolniczą jeździłeś?? :oops:

 

Naturalnie - to taki lans jest. Spojrzenia panów z lśniących LC - bezcenne :cool:

 

A co do Hery-Bis - to trzeba dać im znać przy następnym razie - dziś rozmawiałem z nimi o tym i powiem tyle - bardzo sobie nas cenią. Historia to be continued.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... http://www.kochajmybezdroza.pl/

 

Co Wy na to?????

 

Takie zloty bywają bardzo fajne. Często jest to okazja by poznać miejsca, gdzie nigdy nie pojechalibysmy bez takiej zachęty. To zresztę jest jedna z niewielu zalet Plejad...

 

Jednak z drugiej strony bywając czasem na takich zlotach już dwukrotnie przekonałem się, że trasy przygotowane dla aut terenowych są momentami za ciężkie dla Forestera.

 

Tak sobie jednak myslę, że skoro Forester jest najpopularniejszym w Polsce modelem Subaru, to można by się pokusić o zorganizowanie jakiegoś zlotu integracyjnego dla foresterowców. Skoro imprezowicze-upalacze integrują się (chociażby w Ulężu) to może by tak pomyśleć o zintegrowaniu subarowego środowiska off-roadowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pin, gdzieś tam na stronie było, że trasy będą ok też dla SUVów. Wydaje mi się, że to fajna okazja, żeby pojechać gdzieś dalej i pojeździć w fajnych miejscach. My się chyba zapiszemy.

 

Jest też napisane, że obowiązkowo opony terenowe lub zimowe. Z jednej strony głupio jechać kilkaset kilometrów na zimówkach w ciepłe dni, a z drugiej wieźć komplet kół ze sobą to też trochę bez sensu. Niemniej jednak propozycja ciekawa :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pin, gdzieś tam na stronie było, że trasy będą ok też dla SUVów. Wydaje mi się, że to fajna okazja, żeby pojechać gdzieś dalej i pojeździć w fajnych miejscach. My się chyba zapiszemy.

 

Mają być różne trasy w zależności od samochodu (i pewnie umijętności i odwagi :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pin - przyjedź 22.09 na poligon do Sulejówka - to Cię sprawdzimy :roll: :mrgreen:

 

podpisane - stary offroadowiec :roll: :mrgreen::mrgreen:

Na ostatnich Plejadach była taka próba terenowa, na której należało podjechać po żwirze na szczyt wzniesienia i potem zjechać. Udało to się pięciu kierowcom spośród trzydziestu kilku, którzy próbowali. Zgadnij kto był wśród tej piątki? :mrgreen:

 

Jestem zaszczycony tym zaproszeniem - bardzo chętnie bym przyjechał.

Niestety na weekend 21-23 września jadę z żoną w góry. Termin już zarezerwowany i nie ma mowy żebym go przełożył.

W tej sytuacji życzę wam super zabawy na poligonie.

Jeśli nie będzie to ostatnie spotkanie, to postaram się dołączyć do was następnym razem.

 

pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... http://www.kochajmybezdroza.pl/

 

Co Wy na to?????

 

Ja się poważnie zastanawiam, czy się nie zapisać, wysłałem maila z pytaniem , czy Forki i OBK dadzą radę.

Ale mnie to skusiło i chętnie bym pojechał a jak by więcej subaraczków pojechało to by był git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...