Skocz do zawartości

Czy jest szansa na znalezienie części?


majkel111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

Mam pytanie w sprawie osłony plastikowej nad tylnym nadkolem do forestera turbo '98 ( tej najdłuższej, półokrągłej). Urwał mi ją jakiś ktoś na parkingu i jakoś zapomniał i teraz Foryś świeci gołą, niezbyt estetyczną blachą . Niestety serwisy w BB i Krakowie nie są w stanie namierzyć części w komputerze tzn wg komputerowego systemu taka część istnieje tylko na prawą stronę w ilości 2 szt. Nie potrzebny mi komplet tylko lewa strona. Problem w tym,że pan z Bielska delikatnie mówiąc spławił mnie po prawie godzinnym poszukiwaniu w komputerze sugerując żebym zadzwonił do Krakowa , a pan z Krakowa obiecał że oddzwoni i jakoś mu zeszło bo się nie doczekałem. Oczywiście najpierw część zamówiłem w BB (telefonicznie i jak sie zdawało trafnie) ale po przyjeździe okazało się że serwis sprowadził mi kalkomanię (sic!).Czy to oznacza, że nie otrzymam tej osłony i mam gonić po szrotach szukając rozbitego forysia? Niestety jutro jadę na Mazury i chciałem mieć autko git na wyjazd a tu taka nieprzyjemnostka.

 

Z nadzieją oczekuję odpowiedzi

 

pozdrawiam

 

Michał Kołodziejczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...