Skocz do zawartości

Skrzynia automatyczna S. Legacy 2,2 1989


Waldemar

Rekomendowane odpowiedzi

Skrzynia chodzi na 1 i 2 biegu, ale nie wiem czy ma procesor i np. jest w trybie awaryjnym... czy się zużyła. Szukam kogoś kto ma podobny model.

A tak na marginesie to prześlijcie (przynajmniej niektórzy) receptórę co wąchacie, albo nasiona bo dajecie czadu jak na "lotniczym" Bez urazy ale po co te złośliwości.

Mało prawdopodobne i nie życzę ale jak się znajdziecie w Cz-wie. i się coś rozwali to możecie liczyć na pomoc chociaż w noclegu i zabezpieczeniu bryki. 502559698

Może za ostro ale forum to chyba jakaś wspólnota. Tylko proszę bez złośliwych odpowiedzi że to nie forum psychoterauteptyczne! No mam staroć ale podoba mi się i co w tym złego że chcę ją nareperować?! Z wyrazami szacunku dla Wszystkich Forumowiczów.

Pozdro! Waldemar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio ?! W sprawie skrzyni...potrzebujesz mechanika, dobrego ! Naprawa w zależności od problemu to jakieś 2000 0 5000 zł. Spora rozpiętość rokowań spowodowana jest: raczej zagmatwanym opisem usterki. Ogólnie naprawa awtomata kosztuje masę siana. "Been there done that"

 

 

P. S. Imię moje 666 ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia chodzi na 1 i 2 biegu, ale nie wiem czy ma procesor i np. jest w trybie awaryjnym... czy się zużyła. Szukam kogoś kto ma podobny model.

A tak na marginesie to prześlijcie (przynajmniej niektórzy) receptórę co wąchacie, albo nasiona bo dajecie czadu jak na "lotniczym" Bez urazy ale po co te złośliwości.

Mało prawdopodobne i nie życzę ale jak się znajdziecie w Cz-wie. i się coś rozwali to możecie liczyć na pomoc chociaż w noclegu i zabezpieczeniu bryki. 502559698

Może za ostro ale forum to chyba jakaś wspólnota. Tylko proszę bez złośliwych odpowiedzi że to nie forum psychoterauteptyczne! No mam staroć ale podoba mi się i co w tym złego że chcę ją nareperować?! Z wyrazami szacunku dla Wszystkich Forumowiczów.

Pozdro! Waldemar!

 

Skrzynia jest sterowana elektronicznie, a tryb awaryjny w niej to trzeci bieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zakochałem w Lucku, no kochliwy jestem nic nie mogę na to poradzić, choć próbuję. Lucek napisał :

P. S. Imię moje 666 ;

 

Yeap, a moje 33.3 Be my baby :mrgreen:

 

Acha, bym zapomniał, ta skrzynia.

Waldek, ja też mam ASB 4EAT i również jestem smutny z tego powodu. Tak jak Lucjusz Druzus napisał - regeneracja, naprawa, przywrócenie jej do życie to koszt od 2.000 do....i tu niestety przedział jest niedomknięty. Prawie. :grin:

Polecem Ci lekturę :

http://www.automat.pl/readarticle.php?article_id=10

i kontakt z serwisem p. Olczaka. Nie licz na to, że przez telefon ktokolwiek poważny zdiagnozuje usterkę Twojej skrzyni - no way baby ! Trza się wybrać i poddać szeregowi badań. Takie życie. Jak już CIę a raczej Twoją ASB zdiagnozują to wydadzą wyrok : 4000, 5000, 6000 albo więcej PLN.

Nie wybieraj się do Miszczów, którzy od razu wiedzą co skrzyni dolega i zrobią to tanio. Nie zrobią - automat w Subaru to nie gażnik w Trabancie (btw. w Trabim w ogóle nie ma gażnik, paliwo jest dozowane grawitacyjne :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ).

 

 

Na koniec - też bym się napił wina marki Monsignore by Prałat a tak muszę obciachowwy browar golić. Ale już wstałem a to ważne :razz:

 

Pozdrawiam

Grzechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...