Skocz do zawartości

FRAKCJA ŚWIĘTOKRZYSKA - spotkania


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

kto jezdzi jeszcze w kielcach subarka

Spośród obecnych na forum regularnie, to tylko obecny tu kolega wil3. Rzadziej zagląda Peter77 (GT), a już chyba zupełnie sporadycznie takich dwóch obywateli od niebieskich Imprez.

Spoza forum - regularnie widuję na ulicach nowe STI (srebrne), WRX (tzw. bug-eye) głównie stojący na parkingu strzeżonym przy Boh.W-wy, dwa Forestery na numerach podkieleckich, jakieś OBK, ze dwa antyki-Legacy... i chyba tyle).

 

A Ty??,

Ostatnio "innymi wyrobami japońskiej motoryzacji" :oops: - czyli Yarisem T-Sport, względnie Suzuki SX4/Suzuki Ignisem.

 

Się zgłaszamy. Ja i mój Legaś. Proponuje przyszły weekend,

No, ja myślę, że się zgłaszacie... :mrgreen:

Ja jestem cały czas, póki co - i w miarę dyspozycyjny (wakacje :cool: )

 

Edit:

 

Propozycje co do miejsca? Najbardziej oczywisty byłby zapewne tor w MG... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalony,

Dzieki WiS za podrzucenie linka.

Chetnie bym sie spotkał ze zmaterializowaną frakcję świetokrzyską.

MG była by ok, tylko że jest nas za mało żeby wjechać na tor, a chętnie bym coś się pobawił. Myślę, że piątek popołudnie to dobra data, bo później weekend może się różnie rozwinąć :twisted:

Ewentualnie na jakąś godzinkę w tygodniu też mogę sie wyrwać

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia od FITNESA.

:grin: Odpozdrawiam - jakby co, to masz status "honorowego członka" frakcji świętokrzyskiej (oczywiście, nie za darmo... :twisted: ) więc zapraszamy :mrgreen:

 

Jak wrażenia po treningu w czwartek ???

---> http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=112343

:cool:

 

Bajdełej, jest tam parę pytań do Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki za status !!! Postaram sie go rzetelnie wykorzystać i zrewanżowac za niego !!! jak bedziecie robic cokolwiek na torze lub chcieli potrenowac to dajcie znaka...wpadniem (wpadniemy) z dziką rozkosza...ja mysle że w nast tyg cos sie wymysli , jakis trenig i pojezdzawkę i znów bedę mógł(hehe) okiełznać Twojego Yarisa,przekazując Ci wszelkie pomocne info co do kierowania(co tylko umiem,choc niewiele)...Musisz spróbować Też jazdy Subaru,co z miłą chęcią Ci udostepnie...a może niedługo mocnym STI 300ps ,a i jeszcze czymś zza "ciemnej strony mocy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadniem (wpadniemy) z dziką rozkosza...ja mysle że w nast tyg cos sie wymysli , jakis trenig i pojezdzawkę i

To jak będziesz (będziecie ;-) ) mieć termin na torze, to daj znaka...

 

Mariel, wil3, Gazik - uważajcie, może być dobry pretekst żeby się zespotować, łącząc przyjemne z pożytecznym :idea:

 

Ewentualnie, zanim to nastąpi - może tak zmówić się na wspólną wycieczkę na to:

http://www.classicauto.pl/imprezy2007.html

Co Wy na to? :roll:

 

PS> Profesorze Fitnes, małe seminarium na ośce - bardzo chętnie :cool: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie, zanim to nastąpi - może tak zmówić się na wspólną wycieczkę na to:

http://www.classicauto.pl/imprezy2007.html

Co Wy na to? :roll:

 

Niestety 10go sierpnia bede w stolicy.. Podkarpacia :mrgreen: 11go juz predzej, bo wracam 10go poznym wieczorem.

 

WiS ja generalnie to weekend zaczynam dosc pozno, w Piatki o 17, wiec jesli jakis spocik to albo sobota, albo niedziela, albo ew. piatek ale po godz. 17 :)

 

A teraz wybaczcie, ide zakatrupic kilka ciem.. kapciem. Musze zainwestowac w jakis raid alboco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to zróbmy tak.

Mnie od jutra nie ma w domu i praktycznie nie ma ze mną kontaktu. Wrócę na Ojczyzny łono w piątek wieczorem - i wtedy możemy się ewentualnie zdzwaniać na wspólny wyjazd.

Ja jadę na imprezę na 100%, przynajmniej na chwilę, bo mam tam do pogadania z kolegą-organizatorem. Zamierzam wybrać się w sobotę na początek jazd, czyli około 10, i w miarę wcześnie się zrywać, bo potem mam sporo pilnych zajęć.

 

Do ewentualnego zobaczenia :cool:

 

PS.

antyk stoi u Wiktora

"Coś się odlepiło, temu antyku" - czy "Program 300PS"...? :twisted: Pozdrowienia dla Wiktora, przy okazji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to zróbmy tak.

Mnie od jutra nie ma w domu i praktycznie nie ma ze mną kontaktu. Wrócę na Ojczyzny łono w piątek wieczorem - i wtedy możemy się ewentualnie zdzwaniać na wspólny wyjazd.

Ja jadę na imprezę na 100%, przynajmniej na chwilę, bo mam tam do pogadania z kolegą-organizatorem. Zamierzam wybrać się w sobotę na początek jazd, czyli około 10, i w miarę wcześnie się zrywać, bo potem mam sporo pilnych zajęć.

 

Do ewentualnego zobaczenia :cool:

 

PS.

antyk stoi u Wiktora

"Coś się odlepiło, temu antyku" - czy "Program 300PS"...? :twisted: Pozdrowienia dla Wiktora, przy okazji :wink:

 

Postaram się jednak wpaść w sobotę :wink:

Hope to c ya :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :grin:

Co prawda rzadko pojawiam sie na forum - ale postaram się poprawić.

Na kieleckich ulicach oprócz dwóch niebieskich imprez regularnie pojawia się również moja - w morskim kolorze na staszowskich numerach.

Ja niestety w ten, ani przyszły weekend nie dam rady pojawić się na żadnym wspólnym spotkaniu - mam URLOP od jutra i wyjeżdżam na cały tydzień. WRESZCIE!!!!!! :lol::lol::lol:

Odezwę się jak wrócę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :grin:

Co prawda rzadko pojawiam sie na forum - ale postaram się poprawić.

Na kieleckich ulicach oprócz dwóch niebieskich imprez regularnie pojawia się również moja - w morskim kolorze na staszowskich numerach.

Ja niestety w ten, ani przyszły weekend nie dam rady pojawić się na żadnym wspólnym spotkaniu - mam URLOP od jutra i wyjeżdżam na cały tydzień. WRESZCIE!!!!!! :lol::lol::lol:

Odezwę się jak wrócę

 

Witaj!

Pozdrawiam ziomalkę i cieszę się, że moja imprezka będzie miała koleżankę :lol:

Mariola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :grin:

Co prawda rzadko pojawiam sie na forum - ale postaram się poprawić.

Na kieleckich ulicach oprócz dwóch niebieskich imprez regularnie pojawia się również moja - w morskim kolorze na staszowskich numerach.

 

A nie spotkalismy sie przypadkiem na stacji BP na Jagiellonskiej swego czasu? Wreczylem wizytowke forum wtedy kierowniczce zielonkawej Imprezy :) nie wiem, czy podobnie interpretujemy kolory :)

 

O, nawet tutaj jest o tym:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... 050#452899

 

Ja niestety w ten, ani przyszły weekend nie dam rady pojawić się na żadnym wspólnym spotkaniu - mam URLOP od jutra i wyjeżdżam na cały tydzień. WRESZCIE!!!!!! :lol::lol::lol:

Odezwę się jak wrócę

 

Co się odwlecze... :) frakcja nam rośnie to i spotkania mogą być częstsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...