Jump to content

[WAW] Praca oferowana - szukam analityka finansowego

devlin

Recommended Posts

Medycyna Rodzinna S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Analityk Finansowy

Obowiązki:

• przygotowywanie raportów okresowych dla celów rachunkowości zarządczej,

• bieżące analizy finansowe i finansowo-operacyjne,

• udział w procesach budżetowania i audytu.

.

Oczekiwania:

• 2 lata doświadczenia w controllingu lub firmie audytorskiej,

• znajomość zasad i pojęć rachunkowości i finansów,

• biegła znajomość Excela,

• znajomość systemów controlingowych – będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z listem motywacyjnym, z dopiskiem Analityk, na adres e-mail: kadry@medycynarodzinna.pl.

Prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 28.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz U. Nr 133, poz. 883).

Obowiązki:

Fffuj.

Sorry, nie mogłem sobie odmówić :twisted: :wink:

Fffuj.

A tam zaraz... to jest bardzo fajna sprawa. Wchodzisz do nowej firmy, zaczynasz raportować. Na początku to bełkot, cyfry których sensu nie rozumiesz. Z czasem poznajesz firmę coraz lepiej, wszystko zaczyna się układać w całość. Zaczynasz rozumieć jak ona działa, wyciągasz wnioski, twoje raporty są coraz pełniejsze, estymacje coraz dokładniejsze... lubię tą robotę :twisted:

Praca na styku finansów i zarządzania może być interesująca. Zależy od firmy i od Ciebie.

Fffuj.

A tam zaraz... to jest bardzo fajna sprawa. Wchodzisz do nowej firmy, zaczynasz raportować. Na początku to bełkot, cyfry których sensu nie rozumiesz. Z czasem poznajesz firmę coraz lepiej, wszystko zaczyna się układać w całość. Zaczynasz rozumieć jak ona działa, wyciągasz wnioski, twoje raporty są coraz pełniejsze, estymacje coraz dokładniejsze...

... tworzysz parę automatów, które robią wszystkie raporty, a Ty siedzisz sobie spokojnie na The Forum. :mrgreen:

Zależy od firmy i od Ciebie.

W moim wypadku ten drugi czynnik jest negatywny :twisted:

Nigdy nie zajmowałem się controllingiem bezpośrednio, ale miałem niezły kurs rachunkowości zarządczej na studiach, a potem stykałem się z tematem dorywczo... przy różnych okazjach - i wiem jedno.

Gdyby ktoś za jakieś przestępstwo chciał mnie kiedyś skazać na ciężkie roboty - to nie żaden kamieniołom, ani żadne takie.

Tylko właśnie to, co proponuje Dev. Mniej więcej :cool:

No ludzie różni są i różne mają gusta...

Zaczynasz rozumieć jak ona działa, wyciągasz wnioski, twoje raporty są coraz pełniejsze, estymacje coraz dokładniejsze...

...a potem... następuje WYTRYSK!!! :mrgreen: :wink:

No nie u każdego. :cool:

... tworzysz parę automatów, które robią wszystkie raporty, a Ty siedzisz sobie spokojnie na The Forum. :mrgreen:

To już zależy od Ciebie. Ta praca nie polega na przetwarzaniu danych (chociaż widziałem już takich dla których to było podstawą :shock: ). W zależności od umiejętności, pomysłowości i dostępnych narzędzi wiele można przerzucić na automaty. Dla mnie clue tej pracy to wnioski wnioski wnioski... :twisted:

wartoby to w koncu uskutecznic

Piszę się na jakiegoś warszawskiego spota z noclegiem, byle przed końcem wakacji. Może jakiś Słomczyn plus najazd na Koper-owy motel?

Andrzej podobno na rybach... :roll: :twisted:

PS. Nie miałbym nic przeciwko temu, jakby dopisać do tej listy jakieś inne dinozaury, płci obojga i wieku też zróżnicowanego, ale o wspólnym poczuciu humoru :wink: :mrgreen:

Nie wiem, czy uda się znaleźć kandydata, ale przynajmniej dzięki temu wątkowi wiemy dwie rzeczy:

- co robi w życiu korwin

- co chciałby robić WiS, ale znów się nie udało

:mrgreen:

Przemeq, ciiicho być... bo się wyda. A tak w ogóle, to moim największym marzenem było zawsze zostać tancerką erotyczną... ale tu - to już całkiem nie miałem warunków, prawie AŻ TAK, jak na księgowego, tfffu, analityka finansowego.

Miałem za to w życiu satysfakcję, zatrudniając kilka razy takich wygarniturowanych boysów od cyferek. Uuuuch, jaki byłem wtedy wredny :twisted: - tak samo zresztą, jak w stosunku do informatyków... :mrgreen:

Przemeq, ciiicho być... bo się wyda. A tak w ogóle, to moim największym marzenem było zawsze zostać tancerką erotyczną... ale tu - to już całkiem nie miałem warunków, prawie AŻ TAK, jak na księgowego, tfffu, analityka finansowego.

Miałem za to w życiu satysfakcję, zatrudniając kilka razy takich wygarniturowanych boysów od cyferek. Uuuuch, jaki byłem wtedy wredny :twisted: - tak samo zresztą, jak w stosunku do informatyków... :mrgreen:

Szanuj admina swego bo mozesz miec gorszego :mrgreen:

Obowiązki:

co za horror :mrgreen:

Miałem za to w życiu satysfakcję, zatrudniając kilka razy takich wygarniturowanych boysów od cyferek. Uuuuch, jaki byłem wtedy wredny :twisted:

A w ich cyferki wierzyłeś? :wink:

Już nie pamiętam kiedy ostatnio miałem garnitur na sobie w pracy :twisted:

Często spotykam kolegów po fachu dla których ta robota to tylko cyferki i chodzenie w garniturze :oops:

A w ich cyferki wierzyłeś?

Jak mi pasowały do aktualnych potrzeb, to tak... :roll: :twisted:

Już nie pamiętam kiedy ostatnio miałem garnitur na sobie w pracy

Tak coś podejrzewałem, że nie jesteś typowy :wink:

Też Was lubię, Chłopaki!

To widać, słychać i czuć :twisted:

Typowy księgowy w evo?! W avensisie to rozumiem

To może irracjonalne, ale jakoś Twoje raporty i analizy bym traktował poważniej, niż tego biedaka obok... :cool: