Skocz do zawartości

Filtr oleju GT 99/00 a STI


DYREKTOR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam takie pytanko, poniewaz ostatnio zakupil zestaw oleju w nie-ASO ( 6 literkow motula + filtr oleju genui subaru ) no i mam dylemat bo puszka filtra jest zdecydowanie mniejsza niz moja, dowiedzialem sie ze jest to filtr do STI a ja mam GT, o ile podobno srednica itp. jest taka sama, to wole sie spytac fachowcow czy, powinienem jednak dokupic fitr dedykowane do GT czy moge zamontowac ten co jest w zestawie i czy nie wplynie to na filtracje czy cos tam jeszcze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam takie pytanko, poniewaz ostatnio zakupil zestaw oleju w nie-ASO ( 6 literkow motula + filtr oleju genui subaru ) no i mam dylemat bo puszka filtra jest zdecydowanie mniejsza niz moja, dowiedzialem sie ze jest to filtr do STI a ja mam GT, o ile podobno srednica itp. jest taka sama, to wole sie spytac fachowcow czy, powinienem jednak dokupic fitr dedykowane do GT czy moge zamontowac ten co jest w zestawie i czy nie wplynie to na filtracje czy cos tam jeszcze ??

 

W tej chwili jest tylko nowy typ filtra oleju tzn mały, wszystkie inne nr stare(duze) zamieniaja sie na ten nowy typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja wtrące 3 grosze zostały FHI filtry od Justy (1000,1200ccm) 1986=> to wymyslili nowy model :wink: :mrgreen:

A tak na poważnie te nowe filtry głownie pasuja to Forestera 2,5 T :idea: kolektor wydechowy jest tak zrobiony że ten duży nie wejdzie :idea: Prywatnie uważam że ten większy jest lepszy bo ma więcej filtra w filtrze :lol: (powierzchnia filtracyjna jest większa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...