Skocz do zawartości

Belka mocujaca zderzak przedni


RoniN_

Rekomendowane odpowiedzi

Chcalem zapytac czy halogeny sa mocowane tylko do zderzaka czy jest tam jakis punkt montazowy od belki. Zmienialem ostatnio u siebie zderzak ze zwyklego gl-a na ten od turbo i belka nie pasowala, tzn mocowania byly inne, troche "przerobilismy" ta belke tak aby wszedl zderzak, ni i zderzak wszedl tylko moje pytanie jest jak teraz zamontowac halogeny?? :???: bo nie wiem czy w oryginalnej belce sa jakies mocowania, czy co??

oto fotka:

spa0247mz1.th.jpg

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tylu zderzaka powiniens miec takie kwadratowe matalowe zaczepy z okraglym wycieciem w srodku i do tego przykrecasz halogeny. Jezeli uzywasz orginalnych to sprawa prosta bo podchodzi. A jezeli uzywasz czegos innego to sugeruje zrobienie zaczepy pomiedzy dwiem dolnymi otworami i przykrecenie do niego lampy. Z doswiadczenia lampy inne niz orginalne sa duzo lepsze. Ja uzywam Hella 500 lub tez mam swiatla polskiej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwadratowe matalowe zaczepy z okraglym wycieciem w srodku

czy te zaczepy odchodza od belki mocujacej zderzak?? bo jak napisalem boja belka nie jest pod ten zderzak i musze teraz kombinowac

zaczepy pomiedzy dwiem dolnymi otworami i przykrecenie do niego lampy

no tak ale czy bedzie to trzymac sie na samym zderzaku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam halogeny na samym zderzaku do ponad dwóch lat i jeszcze nie odpadły, więc bez strachu :).

tp wlasnie chcialem uslyszec :mrgreen: tyle ze zdradz mi jeszcze jak je zamocowales, jakie sruby podkladki itp, chce to zrobic profesjonalnie, skoro twoje nie odpadly to i moje pewnie sie utrzymaja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien być ten kwadrat z okrągłym otworem przymocowany do belki, tak jak napisał ImprezaSTi, jak nie masz to dospawaj sobie jakieś zwykłe proste blaszki, żeby trafiły na otwory i wywierć miejsca na śruby! A żeby sie trzymało na samym zderzaku to konkretne podkładki daj z tyłu i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...