Skocz do zawartości

Jakie klocki do imprezy 2001 wrx


greg2222

Rekomendowane odpowiedzi

Heja mozecie mi poradzic bo niewiem musze jutro zamowic klocki przud i tyl oraz tarcze do auta a u mnie w miescie niema konkretnego sklepu wiec niewiem co wziasc daja mi boscha klocki lub Nippartz co wziasc?????? A tarczre TRW?

 

Do jazdy na co dzień zgodnie z przepisami klocki Remsy po 119 zł na przód wystarczą w zupełności :) Sprawdzone, przetestowane :)

 

Co to za tarcze ??? Brembo po 204 zł ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz czegos mocniejszego to klocki EBC czerwone na przód i zielone na tył no i do tego tarcze tej samej fimy. Z tego co wiem nie sa one najtansze w polsce ale mimo wszystko polecam drastyczna roznica w hamowaniu.

 

Dokładnie jak kolega mówi :)

Tarcza sztuka gdzieś 600 zł przednia klocki komplecik przód coś 550 zł. Potem skok cenowy jest jeszcze większy, a polepszenie hamowania dyskusyjne. Na końcu pasztetowych rozwiązań oczywiście D2 zestaw :)

 

Tu masz taki sam temat:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=106779&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jazdy na co dzień zgodnie z przepisami klocki Remsy po 119 zł na przód wystarczą w zupełności

To dlaczego orginały kosztują 1000 zł na przód skoro wystarczą te za 119 ?

 

Proste !

 

Klocki to 119 zł, napis SUBARU 881 zł

 

Dlatego bez napisu taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jazdy na co dzień zgodnie z przepisami klocki Remsy po 119 zł na przód wystarczą w zupełności

To dlaczego orginały kosztują 1000 zł na przód skoro wystarczą te za 119 ?

 

Proste !

 

Klocki to 119 zł, napis SUBARU 881 zł

 

Dlatego bez napisu taniej :)

 

No wlasnie napis 1000 juz kupilem klocki dali mi Delphi czy cos takiego za 170zl a tarcze zaspiewali mi 300 za sztuke brembo wiec wziolem jutro zakladam dzieki ziomki i pozdro milych lotow subarkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ImprezaSTi, USA nie Polska, ile to mozna tłumaczyć :shock:

:cry:

 

Dokładnie ! Tu niema takiej biedy jak w jakimś USA, tu paliwo i Subaru jest dla kawiorowców bo tu wszyscy kawiorowy, a nie taki pasztet ja w USA, nas tu stać na podatki 48% dla naszego jedynego przepięknego państwa, stać nawet nas na obchodzenie rocznic nieudanych przewrotów historycznych, dlatego nawet czekoladka jest droższa !....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu.

Jakie doradzicie klocki na tył przy następującej konfiguracji (SI MY99): tarcze przód Zimmermann nawiercane,klocki przód Ferodo DS2000 - auto jeżdżone dość ostro - jakie klocki na tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam DS 3000. Po dobrej cenie koło 700 PLN:)

Hamują rewelacyjnie . Piszczą , sypią iskrami:) SUPER!!!

 

+ tarcze gładkie BREMBO takie ja pisał Szczur :cool: Pozdro ziom :twisted:

 

Mają dwa minusy:

1. Od iskier sypiących się z klocków ( to jest plus ) psuje sie lakier na felgach, opiłki wtapiają się w felgi:(

2. Nie hamują za dobrze na zimno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...