Jump to content

Zostań dziewczyną kierowcy rajdowego!

WiS

Recommended Posts

Szampon dodający energii włosom

yyy... ale że.... yyy...

po co?

5. iPod

no tak, sprzęt absolutnie niezbędny do wyrwania faceta :mrgreen:

No i wreszcie coś dla mnie

15. Balerinki

:mrgreen:

te czerwone pasują mi do tipsów :twisted:

barbie, wiedziałem, że mogę na Cię liczyć w tym wątku :cool:

Co do niezbędnych na torze gadżetów, mnie najbardziej wzrusza "woda toaletowa o świeżym zapachu" :mrgreen: - no i fakt, że taka wyścigowa barbie to kosztuje jak pół vert-owego budżetu... :roll: :shock:

na mię liczyć możesz zawsze :cool:

taka wyścigowa barbie to kosztuje jak pół vert-owego budżetu...

Taka prawdziwa wyścigowa barbie to kosztuje znacznie więcej.

A taka prawdziwa limited edition barbie to już wogle :twisted:

hehe dobre dobre.ipoda nie mam i nawet jak bym mail to bym nie umial jego uzywac...wszystkie elektroniczne gadgety sa mi nie potrzebne bo trzeba czytac instrukcje a one mnie dziko nudza.wszystkie urzadzenia domowe: odkurzacz obsluguje sprzataczka pralka: zona.ja jedynie potrafie obslugiwac malakser bo mnie bawi jak potrafi mieszac rozne zeczy.i to wlasciwie wszystko z elektroniki jaka mam. :mrgreen:

nawet bajerancka fure oddalem mojej zonie.ale za to w skodzie ....mam mase roznych swiecidelek kostek zappachowych plyt cd itp.wiecie dlaczego... :mrgreen:

ps.no i nie wiem jak sobie poradzic z butami rajdowymi bo strasznie smierdza :shock:

no ale jak laski to lubiom... :roll:

nie wiem jak sobie poradzic z butami rajdowymi bo strasznie smierdza

To już wiem, po co "dziewczynie rajdowca" ta "woda toaletowa o świeżym zapachu" - żeby mu na nogi lać :mrgreen:

WiS napisał :

To już wiem, po co "dziewczynie rajdowca" ta "woda toaletowa o świeżym zapachu" - żeby mu na nogi lać

No ale jak, kiedy vert napisał :

no ale jak laski to lubiom...

A wie co pisze, gdyż jest rajdowcem.

G.

eeeeee ...

9. Biały, seksowny top wiązany na szyi, Puma for BMW, 120 zł

14. Koszulka - top - by Kubica, 120 zł

calkiem calkiem sa jak na lato - oczywiscie bez calej reszty numerkow - no i do tego bialy idealnie sie z rozowym komponuje (tak mi przynajmniej moja meska intuicja podpowiada) :grin:

PS: prosze jakas kobiete o sprosotwania odnosnie bialy+rozowy

skomentuję to komentarzem ze strony:

Co za bzdury...

nie, no nie wytrzymam... Szkoda, że nie ma poradnika, jak wymazać plamę bycia dziewicą...

~Obserwator, 2007-07-22 16:08:25

za taką kasę można wystartować w rajdzie, a panom to się chyba tak bardziej spodobacie :lol:

Ubrana w koszulkę lub czapeczkę ulubionego zawodnika :shock: , superkróciutkie sportowe lub dżinsowe spodenki :shock: lub minispódniczkę będziesz wiarygodna :shock: :shock: :shock: :shock: w Twojej pasji do szybkich samochodów i... upatrzonego supermena :mrgreen: .

Nie miałam pojęcia, że komuś coś takiego miało szansę "wyjść" z klawiatury. Kiedyś Bravo Girl było czy coś takiego z takimi mądrymi teksatmi. :mrgreen:

Ubrana w koszulkę lub czapeczkę ulubionego zawodnika :shock: , superkróciutkie sportowe lub dżinsowe spodenki :shock: lub minispódniczkę będziesz wiarygodna :shock: :shock: :shock: :shock: w Twojej pasji do szybkich samochodów i... upatrzonego supermena :mrgreen: .

Nie miałam pojęcia, że komuś coś takiego miało szansę "wyjść" z klawiatury. Kiedyś Bravo Girl było czy coś takiego z takimi mądrymi teksatmi. :mrgreen:

Chcesz powiedzieć, że to nie działa? :shock:

To ja już nie wiem co mam robić :cry:

Chwilunia, ale mi to się tu cosik nie zgadza...

Tytuł brzmi "Zostań dziewczyną kierowcy rajdowego". A te wszystkie wypasione (pozdrawiam Seweryna :mrgreen: ) gadżety jakoś bardziej mi się z wyścigami kojarzą :roll:

Czepiam się?

Chwilunia, ale mi to się tu cosik nie zgadza...

Tytuł brzmi "Zostań dziewczyną kierowcy rajdowego". A te wszystkie wypasione (pozdrawiam Seweryna :mrgreen: ) gadżety jakoś bardziej mi się z wyścigami kojarzą :roll:

Czepiam się?

ale później o formule jeden jest i podtytuł "Dziewczyna z toru" czy cuś. Dobrze, że nie "dziewczyna z pobocza", bo tak mi się trochę kojarzy ...