Jump to content

Top Gear - nowy sezon!

Recommended Posts

• 3 months later...
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Odpowiedz trójcy na pierwszy odcinek nowego TG  

Harris to dobry dziennikarz motoryzacyjny, ale nie ma kompletnie talentu komediowego. A w takie buty ubiera go scenariusz. Wg mnie przez te udawanie kogoś innego jest najgorszy z całej trójki.

Smutna wiadomość...   The Nürburgring has lost its most famous female racing driver. Sabine Schmitz passed away far too early after a long illness. We will miss her and her cheerful na

Posted Images

• 3 weeks later...

no i po premierze...

90 minut programu i znowu mam bardzo mieszane uczucia... zeby nie napisac wprost ze jestem zawiedziony :roll:

typowe juz dla serii gagi, ale brak troche spojnosci i jakby sensu tego odcinka (tia, jakby top gear w ogole mial jakis glebszy sens :twisted: )

mam tylko nadzieje ze nowa seria bedzie jednak lepsza, bo powoli zaczynam sie obawiac, ze chlopaki sie chyba wypalaja... oby nie

masz racje, to było trochę słabe ale nie bardzo jest coś lepszego w tym typie.

próbuje sobie przypomnieć mniej fajny special i w sumie nie mogę, ale to pewnie skleroza :roll:

wole 6 killer-odcinków normalnej serii :twisted:

ktoś oglądał już nowe DVD Clarksona "Powered Up"?

Powered Up jest spoko, wydaje się lepsze od tego Specjala .... Niestety muszę przyznać że zawiedli mnie trochę ... wydaje się, że zrobili ten odcinek jakby na siłę :/ Oby kolejny sezon stanął na wysokości zadania ;)

A jakby ktoś jeszcze nie widział:

http://www.streetfire.net/video/top-gear-17x07-20111228-india-special_2351695.htm

:)

Odcinek trochę słaby, oczywiście fajnie pokazane Indie, klimat, no ale faktycznie te ich żarty są już trochę nudne (przewidywalne?). Mimo to ogląda się dobrze.

...niesamowicie oddany indyjski klimat - ten wszechobecny tłum, brak zasad na ulicy, jazda pod prąd, obcierki na kazdym zakręcie, klakson używany do echolokacji i ten wszechogarniający syf... :) Mi się baaaardzo podobało, chociaż gagi i zachowanie Clarksona już faktycznie mało śmieszne...

Jak dla mnie najsłabszy special, niestety coraz mniej o samochodach, a większość "akcji" już na ogranych patentach.

Z sezonu na sezon ekipa TG coraz bardziej mnie rozczarowuje poziomem programu :?

• 5 weeks later...

Jeremy Clarkson i jego ekipa powracają w wielkim stylu na antenę BBC Knowledge! Od 9 lutego czeka Was ostra jazda z 18. sezonem najlepszego na świecie show motoryzacyjnego w historii telewizji! Panowie przemierzą Włochy w supersamochodach, nakręcą sceny pościgu, złożą hołd Saabowi, udowodnią, że taniej można się ścigać, niż grać w golfa oraz przejadą najnowszym Ferrari przez śnieżne pole. To i wiele więcej w każdy czwartek o 22:00 na BBC Knowledge!

no tak, dzisiaj premiera nowej serii.... mam nadzieje ze bedzie lepsza niz ostatni special :roll:

Całkiem fajny odcinek, ale bez fajerwerków. Było i samochodowo i wesoło, czyli komplet.

Jak ja im zazdroszcze tej zabawy 8)

Starzeje sie... zasnalem na Top Gear :shock:

Srednio mi sie podobalo :? ale jak napisal jeden z dziennikarzy w UK "krytykowanie Top Gear, to jak rzucanie pocornem w pociag towarowy" :P

Miejscami, program mnie wrecz denerwuje: "dowcip" jest na sile, wszystko do bolu ustawiane: coraz bardziej daje sie wyczuc brak spontanicznosci i rezyserie. Kazdy z prowadzacych wciela sie w swoja "role" juz zbyt sztucznie. Wywiad z Will I Am nieco zenujacy. Koncowki jeszcze nie doogladalem... Jakbym mial 12 lat, to mam wrazenie podobaloby mi sie duzo bardziej i chyba o to chodzi producentom. Magazyn tez jest wydawany w sposob podobny do "bravo" (w najnowszym numerze byl plakacik!!!), jest komiks; coraz bardziej przypomina mi to gazetke "Max Power" bez rozneglizowanych panienek.

Na plus, niezmiennie zdjecia i sposob w jaki wszystko jest zmontowane.

I tak ich bede ogladal, nawt jak czasami rzuce popcornem :wink:

nie bylo tak zle.... klasycznie, powiedzialbym, i bardzo poprawnie...

czy to tylko ja, czy inni tez nie rozumieli co mowil will kropka ja kropka jestem? :twisted:

nagroda dla kapitana za mine na widok rzymskiej policjantki 8)

btw, T8LEK, telefon sie odbiera sie... jak dzwoni :P

Speszal faktycznie średni, chyba dlatego, że niczym nie zaskoczył.

Czy to tylko moje zdanie, czy to Lambo puszcza najładniejsze marchewy pod słońcem? :twisted:

Odcinek klasyczny poprawny czyli bardzo fajny, może to też kwestia tego że special był przeciętny.

Bez fajerwerków ale na razie popcornem w pociąg nie będę rzucał.

Mnie osobiście ujęła kompilacja tej serii dla tych od popcornu:)

Ktoś ma jakieś linki do tej krytyki Top Gear, albo wie co im zarzucano?

Marchewy Lambo piękne, ale dźwięk Nobla ponad wszystko...

Przebojem odcinka powinna byc panienka w róziowym, robiąca miny przez połowę wiadomości. No i włoska pomoc drogowa :D

Drugim odcinkiem z serii tak naprawde powrocili do formy. Wg. mnie rewelacja.

Dobrze sie ubawilem i dowiedzialem kilku ciekawych rzeczy (np. ze w Chinach auto kupowane jest co 2.3 sekundy :idea: :!: )

Relacja Chomika z Nascar - super. Okolo-news'owe zarty masturbacyjne podstarzalego trio - dno. Test SLSa roadster - rewelacja. Joey z Friends'ow troche dretwy jako gosc (ale on juz staro wyglada btw :P ), ale wykrecil najlepszy czas jak narazie - poprawnie. Wizyta dziadkow May/Clarkson w Chinach - bomba! Chinski kuzyn Stig'a - smiesznie, ale trzeba wiedziec kiedy przestac. Zakonczenie prezentowane przez chinski odpowiednik geriatycznej trojki - bardzo trafione.

Czyli bilans wychodzi zdecydowanie na plus. Nie moge sie doczekac nastepnego odcinka. Odstawiam popcorn ;)