Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem w połowie. Oni naprawdę coś ryzykowali?

 

Jak znam BBC, to najwyzej katarem.

 

Pokazali 3 hiluxy. Ale to, ze tam byly ze 4 helikoptery, samoloty z najnowszymi radarami do analizy pokrywy lodowej oraz online satelity pogodowe - tak jakby nie zostalo powiedziane.

 

Powiem tak - nie ma szans przezyc wjechania samochodem pod lod w tamtych warunkach. Po prostu nie ma. Wpadasz pod wode, rozbijasz mlotkiem szybe, woda wpada do samochodu - i w tym momencie umierasz na atak serca. Czy BBC stac na utrate dwoch z trzech najwiekszych gwiazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem "coś". Na lodzie mieli miny naprawdę nie wyraźne. Czyżby taka dobra gra aktorska?

 

Toyoty zostawili, czy zabrali samolotem?

 

Nie, tam naprawde jest ciezko. Moga Ci ulatwiac zycie jak tylko sie da - ale i tak swoje trzeba odbebnic. Tam jednak naprawde jest zimno a jazda wcale nie byla latwa i przyjemna.

 

Mysle, ze zabrali helikopterem. Ladowanie czyms transportowym na biegunie brzmi nieco ryzykownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w Anglii jest mocne palowanie ze strony kolesiow z BHP i nie ma sil. Nawet jak jedziesz do centrum miasta w trakcie burzy zdac raport do TV to musisz wypelnic tysiac papierow i miec ze soba rescue team.

Regularnie czytuje wszystkie kolumny Jezzy i rzadko kiedy wyjawial tajemnice jak robi sie programy dla BBC, np. Top Gear. Ale od czasy wypadku Hammonda i ostrej nagonki ze strony kolesi z BHP ktorzy wyczuli moment zeby zakonczyc ten zbrodniczy program, Jezza sie po prostu wkxxxił i ostro pojechal po bandzie i wrecz wypowiedzial im wojne. Nawet zajawki tego juz mozna czytac w drugiej czesci "Swiata wg..."

W praktyce jest tak ze jak Jezza & Co bawia sie w wodzie z amfibjami, to na brzegu stoi karetka pelna ratownikow i lekarzy, straz pozarna pelna strazakow a cale bajoro pelne jest nurkow ktorzy czuwaja nad bezpieczenstwem pod woda i jak cos idzie nie tak, wkraczaja do akcji. Zanim oczywiscie zaczna krecic to najpierw musza wypelnic milion formularzy i szczegolowo wyjasnic co chca zrobic i jak.

Mimo wszystko majac jednak swiadomosc ze wszyscy sa na posterunku zeby nic sie nie stalo, robisz jednak cos ekstremalnego i jednak mina przed kamera jest nietega. To dobrze, przynajmniej dobrze sie oglada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex, WRC fan, dzięki, normalnie full service, ale obawiam się, że to zupełnie nie to o co pytałem.

 

 

Nie, tam naprawde jest ciezko. Moga Ci ulatwiac zycie jak tylko sie da - ale i tak swoje trzeba odbebnic. Tam jednak naprawde jest zimno a jazda wcale nie byla latwa i przyjemna.

 

Najgorzej miał Hamond, a niektórzy, ty na forum, twierdzili, że po wypadku jest jakiś dziwny. Zmęczenie całej trójki było niewątpliwie prawdziwe.

 

Myślę, ze zabrali helikopterem. Ladowanie czyms transportowym na biegunie brzmi nieco ryzykownie.

 

Od lat tak się zaopatruje niektóre placówki na obu biegunach i mówię tu o czasach kiedy nikt nie słyszał o GPS. Tak na szybko, wprawdzie nie biegun, ale podobnie. Alaska: http://rsmas.miami.edu/info/history/RSM ... ls/DC3.jpg

 

Do takiego zmieściłaby się Toyota, zresztą kiedyś Jag w TG przyleciał podobnym na plażę.

skier96.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, normalnie full service, ale obawiam się, że to zupełnie nie to o co pytałem.

 

Witek wiem. Lista kawałków wykorzystywanych w poszczególnych odcinkach TG pojawia się na forum finalgear.com jednak ściągnięcie wszystkiego jest dość ciężkie, a na pewno upierdliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, normalnie full service, ale obawiam się, że to zupełnie nie to o co pytałem.

 

Witek wiem. Lista kawałków wykorzystywanych w poszczególnych odcinkach TG pojawia się na forum finalgear.com jednak ściągnięcie wszystkiego jest dość ciężkie, a na pewno upierdliwe.

 

Trzeba samemu szukac kazdy kawalek oddzielnie. Oczywiscie wczesniej dowiedziawszy sie kto go wykonuje. Ale to jak WRC fan powiedzial: www.finalgear.com

 

Obejrzalem Polar Challenge. Nie ma co, siegneli szczytow telewizji rozrywkowej bo o motoryzacyjnej to juz nie ma co mowic. Oglada sie to jak dobra sensacje i duzo lepiej niz te wszystkie programy o ekspedycjach. Teraz jesli Fifth Gear bedzie chcial cos kopiowac i zrobic lepiej to pozostaje tylko dla Vicky zdjac koszulke i wystapic topless. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dzisiaj pewien niepokojący szczegół w odcinku o biegunie...

W różnych ujęciach z samochodu Jeremy'ego i James'a pod sufitem, obok lampki raz sie pojawia młoteczek do rozbijania szyb a raz go nie ma. Wydaje mi się, że jechali dwoma różnymi samochodami albo część ujęć dogrywana była później "na niby".

Słabo... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...