Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

chojny, dooobre! :twisted:

Właśnie obejrzałem 8episode, ciekawy ale tak jak napisał WRC fan chyba trochę przeładowany. Hammond w F1 - masakra, widać, że nawet na nim ta maszyna robi wrażenie. Widać, że nawet ruszenie takim monstrum to nie jest bułka z masłem. A co dopiero jazda po zakrętach blisko limitu przyczepności. :twisted: Hamilton - chyba sympatyczny gość. Co jak co ale w tym roku zrobił po prostu furorę swoim debiutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem :oops:

Ale fajny odcinek, szkoda ze tak duzo napakowali w ten epizod bo Silverstone naprawde byl super. Jedna z lepszych rzeczy jaka widzialem na TG. A zobaczyc Jezze placzacego - bezcenne. Tak sie bawia duzi chlopcy :cool:

 

Mnie też się bardzo podobało i wcale mu się nie dziwię, że się poryczał, bo tak przeżywali, że i mnie przed ekranem się serce krajało. Podsumowując:

 

1. Wiem jaki jest mój ideał motoryzacyjny (kiedyś myślałem, że Aston Martin, którym May jeździł, kiedy szukali najlepszej drogi świata) - to Ascari 10. Mam tylko nadzieję, że dają komplet zatyczek do uszu, do tego. Jak zmieniał biegi, to tak jakby mnie ktoś za każdym razem w mordę lał. ;)

 

2. Gdyby ktoś kiedyś wybierał się na taki rajd 24h, to ja z chęcią wezmę udział... mogę nawet kawę robic ekipie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry odcinek, chlopaki poszli na groobosci. Jakby do tego bardziej powaznie podeszli to moze byloby lepiej ;)

 

[ Dodano: Pon Lut 04, 2008 1:24 pm ]

Amerykańce musza kopiować od Europejczyków http://www.finalgear.com/news/2008/01/1 ... lled-gear/

 

Ciekawe kiedy Chinczyki wpadna na podobny pomysl... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...