Skocz do zawartości

Impreza STI 2004 US spec - jednak mozna ??


Rychu

Rekomendowane odpowiedzi

problemem z US wersja STi nie jest homologacja czy jej brak tylko zasady, na jakich se to cudo z USA sciagniesz. jesli masz pan prawo do mienia przesiedlenczego to wydaje mnie sie, ze nie moga zabronic Ci sciagniecia czegokolwiek. Any comments anybody???

 

jasne zabronić ci nikt nie zabroni i przywieść sobie możesz ale będzie to bez prawa rejestracji.

jedyny sposób to chyba tylko tak jak ma Hołek wykombinowane czyli ma samochód w PL ale cały czas zarejestrowany w stanach....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

problemem z US wersja STi nie jest homologacja czy jej brak tylko zasady, na jakich se to cudo z USA sciagniesz. jesli masz pan prawo do mienia przesiedlenczego to wydaje mnie sie, ze nie moga zabronic Ci sciagniecia czegokolwiek. Any comments anybody???

 

Dokładnie tak, z mieniem nie powinno być problemu.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne zabronić ci nikt nie zabroni i przywieść sobie możesz ale będzie to bez prawa rejestracji.

jedyny sposób to chyba tylko tak jak ma Hołek wykombinowane czyli ma samochód w PL ale cały czas zarejestrowany w stanach....

pozdrawiam

 

Ale przecież jest w Polsce STI USA na naszych blachach (pewnie niejeden), więc znaczy można zarejestrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atv4 napisał

witam

jestem tutaj nowy

subaru nie mam ale chyba sobie kupie tylko nie wiem jaki model czy wrx czy sti.kupuje na aukcjach w usa i sa czesto dobre okazje.jaki model wybrac i czy sa duze różnice w mocy między tymi dwoma modelami.zbrzydła mi jazda eclipsami.

 

 

atv4 napisał

właśnie jeden z klubowiczów nabył piękne niebieskie subaru sti.za miesiąc sie pochwali.czy sa chętni na zakup nastepnego-moge pomóc w zakupie.

 

Jak widac ma doswiadczenie i wiedze. Jesli mogłby sie z nami podzielic jakimikolwiek informacjami to bylbym wdzieczny :) i mysle ze nie tylko ja.

 

No i czekamy na jakies zdjecia wspominanego STI.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

us spec z krakowa jezdzi juz od dosc dawna na pl blachach

i zmienia kolejne tarcze sprzegla jak rekawiczki :lol: .

pozdrawiam,

abt

to zapytał byś go (dla rozwijania wiedzy formuowiczów, wzglednie zaspokojenia ich ciekawości) czy normalnie zarejestrował czy z jakimiś "obejściami".

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

us spec z krakowa jezdzi juz od dosc dawna na pl blachach

i zmienia kolejne tarcze sprzegla jak rekawiczki :lol: .

pozdrawiam,

abt

 

może to ten :?: , w linku podany jest tel. wiec jesli kogos interesuje temat poważnie wystaczy zadzwonic, przy odrobinie dobrej woli sprzedającego bedzie wszystko jasne

 

http://www.trader.pl/details,131,AB-G-6 ... 987KAS.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...