Jump to content

Posty OT wydarte z wątka w Kupię/Sprzedam

Przemeq

Recommended Posts

(S) skrzynia z tylnym dyfrem i turbo

Czego to subaru nie wymyśli! Do skrzyń nie dość, że montują dyfry, to jeszcze turbo :shock:.

:mrgreen:

zmuszony jestem (chyba) sprzedać turbo i skrzynie z tylnym dyfrem które niedawno zakupiłem a chciałem wsadzić do siebie.

Bałeś się, że organizm to odrzuci? W gruncie rzeczy się nie dziwię - Ali G. pytał kiedyś o możliwość zastąpienia pewnych organów, które określił jako "nudne", typu nerka, czymś fajniejszym, typu telefon komórkowy, ale mu powiedzieli, że organizm tego nie przyjmie. Pewnie skrzyni z tylnym dyfrem też mógłby nie przyjąć... :roll:

:mrgreen:

PS. Nie obrażaj się za off-topa. Po pierwsze nie mogłem się powstrzymać, a po drugie dzięki temu Twoje ogłoszenie będzie stale wysoko :cool:.

No nie mogę mod mi off topa zrobił ten świat schodzi na psy :mrgreen:

Cytat:

zmuszony jestem (chyba) sprzedać turbo i skrzynie z tylnym dyfrem które niedawno zakupiłem a chciałem wsadzić do siebie.

nie takie rzeczy się wsadzało :shock: :mrgreen: :wink:

Jak sprzedam skrzynie to będę jechał do Warszawy i będę mógł te graty kupującemu podrzucić, jak nie sprzedam to do Warszawy jechał nie będę :cry: czego bym nie chciał

a co robisz z tym GT??

Jak to gdzie ? do pieca bo szpachla musia wyschnac :mrgreen:

Leszek, na powaznie to ldaniusi jest :smile:

vibowit, no fakt chciałem zrobić zdjęcia i wkońcu go pokazać ale przy nowym nabytku, jeśli takowy będzie :mrgreen:

turdziGT, na żywo jest jeszcze bardziej ładniusi, chyba będę płakał :cry::cry::cry:

Nie Lechu, moje :mrgreen: :cool:

no fakt już Twoje, ja póki jeszcze nie mam swojego to jestem smutny, że Ty masz moje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Leszek sprzedales swoja igielke? Tos sie nia nie nacieszyl ;) Z ciakawosci ile trzeba bylo wylozyc? (ale zes sie ztajniaczyl ze sprzedaza) ;)

Leszek sprzedales swoja igielke? Tos sie nia nie nacieszyl ;) Z ciakawosci ile trzeba bylo wylozyc? (ale zes sie ztajniaczyl ze sprzedaza) ;)

No widzisz, kurdę miałem się nią trochę dłużej pocieszyć ale jakoś tak od PW do PW i poszło, tak nagle, Raju jest szczęśliwym nabywcą ale jednak nie do końca, będzie szcześliwy w najbliższym czasie ale na razie nic na ten temat nie ma co gadać.

Ja w sobotę odbieram swoje auto na S... :)

raju, gratulacje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

dzięki dzięki :mrgreen::mrgreen::mrgreen: cieszę się bardzo , ale banan to dopiero myslę w przyszłym tygodniu na stałe zagości na mej twarzy :cool:

[No widzisz, kurdę miałem się nią trochę dłużej pocieszyć ale jakoś tak od PW do PW i poszło, tak nagle, Raju jest szczęśliwym nabywcą ale jednak nie do końca, będzie szcześliwy w najbliższym czasie ale na razie nic na ten temat nie ma co gadać.

Ja w sobotę odbieram swoje auto na S...

Dokładnie Lechu, jak napisałem powyżej banan w drodze :mrgreen:

Pochwal się lepiej co Ty tam ogarnąłeś :mrgreen::twisted: ziomuś :cool:

eee daj spokój ziom :cool: nie ma co opisywać po prostu nie zrezygnowałem z marki i dalej bedę jeździł Subaru :lol: Po sobocie, trzeba będzie parę fotek trzasnąć dwóch furek obok siebie i będzie git

ale zes sie ztajniaczyl ze sprzedaza)

tera taka moda ;)

raju, gratujacje przejacia szpachlowoza :mrgreen:

Po sobocie, trzeba będzie parę fotek

jakos nie chce mie sie w to wierzyc biorac pod uwage ze ostatnio miales maly poslizg :mrgreen: :wink:

jakos nie chce mie sie w to wierzyc biorac pod uwage ze ostatnio miales maly poslizg :mrgreen:

hm... :roll: aha chodzi o fotki Gietunia, :mrgreen: no był mały poślizg ale teraz się zmobilizuje

A ze sprzedażą nikt się nie tajniaczył tylko do tej soboty nic dokładnie nie było wiadomo więc po co robić zadyme

eee daj spokój ziom :cool: nie ma co opisywać po prostu nie zrezygnowałem z marki i dalej bedę jeździł Subaru :lol: Po sobocie, trzeba będzie parę fotek trzasnąć dwóch furek obok siebie i będzie git

ziomuś, te fotki trza zrobić, muszę GTeka wymyć i w środku go trochę poprawić :wink: , wydech nowy zarzucić itp. Fotki muszą być, co by forumowicze wiedzieli jakie to interesy się po cichaczu robi :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

mówiłem Ci zdjęcia środka przed dopracowaniem to do pewnego działu, ja nie miałem odwagi, może Ty będziesz miał :mrgreen:

No nie mów, że już odrazu nowy wydeszek zarzucasz :grin: ale będzie wypasik, kurdę on teraz buczał a co dopiero będzie na innym wydechu. Masz PW ode mnie, zobacz co i jak bo bardzo chciał bym w sobote do Was wpaść.

muszę jakiś bank skoczyć obrobić bo mnie 500 km paliwożernym autem czeka i poza tym pierwsze 500 km więc na pewno spokojne nie będą :mrgreen:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...