Jump to content

Buty dla kiblogłowego

Przemeq

Recommended Posts

Adamusmax, mamy dla Ciebie obuwie! :mrgreen:

Biegasz biedaku wciąż w tym czarnym płaszczu i kozaczkach, to może chociaż od święta, czy w dni wolne od ścigania rebeliantów, będziesz se mógł tzw. keżułala założyć - wygodniej to, stopy Ci odpoczną...

Może poproś Imperatora Palpatine o zezwolenie również na chodzenie w dresiku w dni wolne od pracy? Wiesz - powoli, powoli, coś w końcu osiągniesz. Może nawet Ci zorganizują jakiś modniejszy i lżejszy, np. karbonowy, kibel na głowę? W końcu ten, w którym chodzisz obecnie, ma już 30 lat i się czarne charaktery z innych filmów zaczynają z Ciebie podśmiewywać, że niemodny i przestarzały... :roll:

:wink: :mrgreen:

Nowa seria: Adidas Star Wars 30th anniversary edition.

W gumki se lecicie, takie wygwiazdkowanie nic nie warte, jeden pasek za to już dałem, tutaj też sugeruję zmienić wypowiedź - naprawdę nikt nie potrafi dzisiaj czegoś bez @#%$@# napisać?

znaczy to było ostrzeżenie przed ostrzeżeniem

Tak. I informacja, że jeśli zobaczę, że logowałeś się na forum i nie wyedytowałeś przy tej okazji posta, pasek będzie.

A poza tym proszę mi tu nie psuć takiego fajnego wątku o bucikach :mrgreen:.

cena pewnie kosmiczna, a ludzie i tak to kupią...

powinno być "i ludzie dlatego to kupią" :mrgreen:

Miałem kiedyś Superstary tylko, że białe - bardzo fajne buty

też takie miałam :mrgreen: fajowe były :mrgreen:

kropek, to... kropkowanie (nomen omen :mrgreen:) takie dość skromne. Popracuj nad nim, bo inaczej zamiast bucików, dostaniesz paseczek 8).
A kto te budy rozdaje, może też bym się załapał? :mrgreen:

Nie miałem jeszcze bytów które tak warte byłyby swojej cent jak adidasy clima cool. Wartym zauważenia jest fakt, że szczerze nie znoszę firmy.

Wy wmordy jedne złe i niedobre co do jednego. Jak już gdzie indziej na forum ustalono, że taki brzydki wyraz, o którym prawdopodobnie myślicie, że kropek myślał, że będziecie o nim myśleć, ustalono, że pisze się go przez h. :razz:

Poczekajcie!! Mam fajne butki do zaprezentowania, niektórzy pewnie nie pamiętają, ale to dopiero klasyka jest :mrgreen:

Ha! Kiedyś to każdy takie nosił. Teraz to wyglądają jak obuwie zakładane do usuwania skutków katastrofy chemicznej :mrgreen:

pzdr

Seb@