Skocz do zawartości

Piknik Plejad


Paweł L

Rekomendowane odpowiedzi

Załoga 23 TER też już w domu. Bardzo dziękujemy za udział w imprezie. Byliśmy pierwszy raz, bo dopiero od niecałych 3 lat mamy Subaru. Impreza zorganizowana na wysokim poziomie. Wielkie dzięki dla organizatorów. Wyniki w najniższych poziomach tabeli, ale moja córka, która kierowała zachwycona. Na pewno nie pozwoli mi się rozstać z marką. A myślę, że w przyszłości też sobie zakupi jakiegoś Subarka. Atmosfera, ludzie, rozmowy niezapomniane... Miejmy nadzieję, że do szybkiego zobaczenia....

P. S. A może ktoś ma możliwość zaprojektowania i wykonania nieoficjalnej koszulki tego PIKNIKU? Myślę, że chętni by się znaleźli... 

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elpajaro napisał(a):

 

Troszku nieczytelne, ale dzięki!

 

Noooooo .......

Szczególnie, że wygląda na odwrócone do góry nogami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Subary napisał(a):

Wielkie "Dziękujemy" za trud organizacji i przyjemność spotkania w takim gronie, po tych kilku latach.

Naprawdę warto było !!!

 

Poproszę o informacje, jak rezerwowac Solterę na weekend:D

 

Jak mówił nowy prezes trza wysłać wysłać maila na centrala@subaru.pl

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla załogi białego Forka XT z dziś z A1. Jechałeś w kierunku Częstochowy, oklejony na drzwiach "Pilnik Plejad" i oświniaczony. 

Ja incognito :ph34r: w czarnym A4 B9 ale awaryjki puściłem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, thomson0073 napisał(a):

Pozdrówki dla załogi białego Forka XT z dziś z A1. Jechałeś w kierunku Częstochowy, oklejony na drzwiach "Pilnik Plejad" i oświniaczony. 

Ja incognito :ph34r: w czarnym A4 B9 ale awaryjki puściłem. ;)

 

Dzięki stary! Żona widziała i się zastawialiśmy się o co kaman!

To nasz słodziak!

Pozdrawiam!!!

image.thumb.jpeg.eca2dd94db611408cff446d13a920746.jpeg

  • Super! 2
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też już wróciliśmy.

 

Na początek wielkie podziękowania dla Pana Prezesa Grzegorza Dądela oraz Pana Pawła Lasoty i wszystkich ludzi z SIP i z poza SIP którzy zaangażowani byli w organizację Pikniku. Jestem w stanie sobie wyobrazić jak duży to był wysiłek, ale również obawy które mogły się pojawić po wielu latach przerwy w organizacji spotkań szczególnie w obliczu naszych wspomnień i legendzie Zlotu Plejad. Stąd zapewne hasło Pikniku: "Bez napinki" :)

Okazuje się jednak, że organizacyjnie wszystko dopięte było na ostatni guzik ,a również wieczorem satysfakcję z tego niewątpliwego sukcesu było widać również na Państwa twarzach!

 

Świetnie było zobaczyć się ponownie z forumowiczami, poznać nowych i z tego miejsca chciałbym wszystkich pozdrowić ,a w szczególności @ex-Dyrekcja  @Intakwrx @Apacz@Izotom @chojny  @dzioba @Golfstrom @gryka @kowal@pumex1 @Aga @kowal (jeszcze raz gratulacje !).

 

Na gorąco kilka moich spostrzeżeń i pomysłów na przyszłość:

- koszulki w wyprawce, ten element również wg mnie powinien wrócić nawet kosztem innych giftów lub wyższemu wpisowemu.

- jednodniowa formuła wydaje mi się również była w porządku - taki powrót do korzeni, a co nieco pamiętam jako uczestnik poprzednich 14 zlotów.

- catering bardzo dobry

- atrakcje turystyczne świetne, kolejny raz poznaliśmy kawałek Polski.

- do poprawy lub podwójnej weryfikacji za rok 2 błędy w mapkach prób sportowych, szykana z innej strony niż w rzeczywistości, oraz bramki zamiast słupków na innej próbie - jeśli w regulaminie są kary za pomylenie trasy (TARYFA) to mapki powinny DOKŁADNIE odwzorowywać rzeczywistość

- pomysł i kompaktowa organizacja na torze (torach?) wszystkich prób to fajny pomysł, który nie wymaga aż tak wielu zasobów jak kiedyś. Upraszcza organizację, ale chcielibyśmy chyba wszyscy trochę więcej jazdy - mam tutaj na myśli wydłużenie i charakterystykę prób

- Proszę zwrócić uwagę ile WRX i STI z różnych lat pojawiło się na Tur-Szos - oczywiście to nie jest aktualna oferta SIP, ale proszę Pamiętać, że właściciele tych aut często jako drugie lub kolejne kupują nowe auta z aktualnej oferty i to właśnie te "stare" auta często sprzedają nowe - jak to powiedział Prezes Witold Rogalski "Patrzmy w przyszłość nie zapominając o przeszłości".

Sami całkiem niedawno staliśmy się z żoną posiadaczem Forka z SIP, teściowa kupiła nowe XV, a kuzyn w tym roku nowego Outbacka. Przez te lata spokojnie mogę powiedzieć ,że sprzedałem nie pracując w SIP 7 aut  :mrgreen:  To wszystko to efekt stałych lojalnych klientów i również Zlotu Plejad.

- w związku z powyższym wnoszę o powrót w latach przyszłych trasy SZOSOWEJ z podziałem na klasy (w szczególności ze względu na aktualną ofertę !).... i pewnie będzie sporo podobnych wniosków w sprawie TERENOWEJ :)

Edit: właściwie to szos-tur i szos jak i ter-tur i ter mogly byby osbywac sie w ramach jednegi itinerera tylko klasyfikacja obejmowala by inne elementy składowe - cos jak w tym roku nie liczenie pieczatek a samych prob bylo by jako szos a w tur-szos odwrotnie +jakies zadania poza motoryzacyjne na czas. Hmm moze jakas ankieta dla uczestnikow z opcją pomysłów i opinii ?

- inicjatywa z Solterrą do testów - FANTASTYCZNA ! Nie mogę się doczekać, a końcu prędzej czy później to przyszłość.
 

 

Podsumowując - organizacyjnie WIELKA KLASA i OGROMNY sukces. Jestem pewny, że w przyszłym roku widzimy się już... nie na Pikniku, a na pełnoprawnym ZLOCIE PLEJAD. 

 

 

Edytowane przez Jumpman
  • Super! 5
  • Zdrówko! 1
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pablonas napisał(a):


1. @dzioba 

 

Przelewem, czyli dodatkowa flaszka rumu na następnej imprezie.

 

Dotyczy też ewentualnych innych…….. łącznie ze mną bo zebrało się troszkę ponad.

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Dziwne.

Myśmy mieli mapki prób dobrze opisane i błędu nigdzie nie było.

Wrx prowadził mój 19’letmi syn.

 

Piknik w skali 1-10, 11.

@Jumpman ma rację. Był błąd w mapce z szykaną. 

Drugiego błędu nie wychwyciłem. 

Dobry pomysl z podzialem grup, szosowa i turystyczna osobno.

Chociaż nieźle nam poszło, to Levorgiem z Wrx i Sti nie mamy szans powalczyć na samych czasówkach. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablito79 napisał(a):

Drugiego błędu nie wychwyciłem. 

 

Obsługa odcinka od razu, przed startem nam wyjaśniła :D

 

Fajne były te leżące pachołki jako strzałki.

Właściwie można było jechać bez pilota :D

 

Edytowane przez JuNo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jumpman napisał(a):

 

- w związku z powyższym wnoszę o powrót w latach przyszłych trasy SZOSOWEJ z podziałem na klasy (w szczególności ze względu na aktualną ofertę !).... i pewnie będzie sporo podobnych wniosków w sprawie TERENOWEJ :)

 

 

 

Zanim napiszę własne podsumowanie to tak na szybko podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami. Posiadacze wolnossących Subaraków nie mają żadnych szans na dobry wynik w obecnej formule. Oczywiście nie jest to krytyka, bo piknik był mega/giga/hiper/turbo, ale raczej wniosek/petycja. :)

Edytowane przez Apacz
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurz po Pikniku Plejad opadł

Dziękuję Subaru Polska za powrót po 5 latach do Plejad, w tym roku wersja mini ale za rok kto wie.......


Jechaliśmy z nastawieniem na zabawę i spotkanie towarzyskie, jak do tego doszło ze wygraliśmy :rolleyes: nie wiem :D  

Gratki dla @Jumpman i @chojny za podium

Pozdrawiam wszystkich spotkanych, do zobaczenia za rok.

  • Super! 4
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Apacz napisał(a):

wolnossących Subaraków

 

Skojarzyła mi się afera, na któryś Plejadach kilkanaście lat temu, jak Ojciec Dyrektor użył w oficjalnym przemówieniu sformułowania "wolne ssaki".

Komuś się to skojarzyło z "leśnymi ssakami" :krecka_dostal: i ........................................

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy organizatorom za świetną imprezę. Dla nas (załoga 40 w terenie) ten piknik to były takie Plejady w pigułce, samo tłuste. Bawiliśmy się świetnie, próby ciekawe mimo że trochę krótkie. Wg nas na duży plus brak punktowanych konkurencji "zręcznościowo/sprawnościowych" jak na Plejadach. Pogoda trafiła się idealna, świnia wreszcie mogła się dobrze ubrudzić, a potem wykąpać w rowie. Trzynaste miejsce niespełna trzydziestoletnim wolnym ssakiem w automacie uważamy za sukces.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj już od pierwszego łyku kawy wiedziałem, że to będzie dobry dzień ;) Załoga nr 1 Tur-Ter serdecznie dziękuje za wspaniale spędzony czas.

 

20240601_082226.thumb.jpg.2deb7ddd09c732503c63021bcab9e868.jpg

Edytowane przez keyman
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurz opadł, auto po drodze się "od moczyło" z wszelakiej maści robali, nozdrza zaczął drażnić zapach palonej czekolady i paprykarzu... Czyli 7 dojechała do domu :D

 

Dziękujemy za Piknik i wspaniale spędzony czas, oby do zobaczenia za rok...

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i widzę, że jak zwykle było grubo - jak zwykle "zazdraszczam" uczestnikom - mimo moich usilnych prób dotarcia na piknik nawet jako "Apacz" (bo jako uczestnik ponoć się już nie dało) niestety przez tzw życie mój przyjazd ostatecznie poszedł się p.. tak jak moja rezerwacja w Royalu...

Wierzę, że następnym razem się uda (oczywiście jak będzie wiadomo z większym prawdopodobieństwem, że impreza znowu będzie cykliczna) - mam taką nadzieję i pozdrawiam Wszystkich.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Terenowa" 16' również w domu.

Dziękujemy SIP za świetną organizację, a pogodzie za dodatkowe emocje na próbach i dojazdach po kilkukrotnym oberwaniu chmury. :D

Nam, ze względu na debiutujące na "Plejadach" latorośle, nieco skrócona forma Pikniku bardzo odpowiadała. Niewymagające pilota próby terenowe też na plus (bo zostawałem sam w aucie), ale rozumiem, że ci z trochę mniejszym "bez napinki" :P mogą czuć niedosyt. 

Pozdrawiamy.

 

IMG_20240603_000615.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki: 

 

IMG_20240603_001506.jpg

 

IMG_20240603_001437.jpg

 

P.S. Widzę po wynikach (nie tylko swoich), że taryfy na tur-ter były rozdawane dość lekką ręką - w naszym przypadku bez informacji i jakiegokolwiek wyjaśnienia od  sędziów (być może przez pogodę, bo czasem nawet nie uchylali szybki w aucie ;)).

No cóż - jak się już rzekło - bez napinki :D

Edytowane przez Kambol
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Kambol napisał(a):

Wyniki: 

...................................................

 

P.S. Widzę po wynikach (nie tylko swoich), że taryfy na tur-ter były rozdawane dość lekką ręką - w naszym przypadku bez informacji i jakiegokolwiek wyjaśnienia od  sędziów (być może przez pogodę, bo czasem nawet nie uchylali szybki w aucie ;)).

No cóż - jak się już rzekło - bez napinki :D

 

Teraz wyniki są czytelne :puchar:

Jeżeli dobrze rozumiem to na Tur-Szos całe podium Forumowe :superhero:

Niestety nadal nie rozumiem dlaczego zajęliśmy 3-cie, a nie 1-sze miejsce od końca, ale oczywiście #beznapinki :faja:

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega @Jumpman jestem za tym bardzo, co by były koszulki bez względu na koszty. Na pikniku każdy kto miał celebrował koszulki z ostatniego zlotu plejad.

Można przyjąć, ze koszulki są jak relikwie, każdy chce mieć!!!

  • Super! 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Dubaj napisał(a):

Jak kolega @Jumpman jestem za tym bardzo, co by były koszulki bez względu na koszty. Na pikniku każdy kto miał celebrował koszulki z ostatniego zlotu plejad.

Można przyjąć, ze koszulki są jak relikwie, każdy chce mieć!!!

 

A ja za to zostałem nazwany marudą i dostałem wpier...... od Żony  :(  :facepalm:

 

Może by tak zrobić koszulki Piknikowe post factum ??????????????

Jestem gotów zapłacić za taki symbol/relikwię !!!!!!!!!!!!!!

 

Edytowane przez JuNo
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...