Skocz do zawartości

Piknik Plejad


Paweł L

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, JuNo napisał(a):

@kriskristoffers jakoś nie udało się pokopać w gumę :mrgreen:

Wczoraj mijaliśmy się, niestety ja byłem incognito (Mazda), ale dzisiaj nie widziałem Cię :(

 

A byłeś na wieczornej imprezie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kriskristoffers napisał(a):

A byłeś na wieczornej imprezie?

 

Byłem, ale się zmyłem ok. 21-ej - pieski już tęskniły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujęmy bardzo za super organizację i świetną zabawę. Byliśmy pierwszy raz i cała rodzina bawiła się super :)

Miło, że daliście nam fory i mogliśmy zająć 4-te miejsce :D Następnym razem wypakuje bagażnik na próby :D

a2af2e359f4020dfbbcec57577fdd80a.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LIKIOR napisał(a):

Następnym razem wypakuje bagażnik na próby :D

 

Tylna kanapa i koło zapasowe też ważą swoje :mrgreen:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuci ktoś zdjęcia wyników? Załoga 47 gdzieś tam w ogóle jest? Niestety nie udało nam się przejechać prób 4 i 5 ze względu na silną potrzebę snu pilota :D z tego samego względu nie dotrwaliśmy do wyników… jeżeli w przyszłym roku będzie powtórka to postaramy się poprawić ten element ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym serdecznie podziękować za wczorajszy piknik. Pierwszy raz byliśmy na takim wydarzeniu. 

Bawiliśmy się doskonale. Ja, małżonka, dzieci i nasz pies Reksio jesteśmy wdzięczni i zobowiązani za świetną organizację, przyjemny pakiet startowy, wspaniałą atmosferę. Jesteśmy pod wrażeniem i przesyłamy dużo wyrazów uznania i szacunku dla pracy osób związanej z przygotowaniem i przeprowadzeniem pikniku. 

Dziękujemy, dokonała robota. Dziękujemy także wszystkim uczestnikom i uczestniczkom zrobiliście wspaniały klimat dla tej imprezy. Fajnie było poznać masę osób z forum. Pozdrowienia szczególne dla  @jacekw , świnki piękne :) młodsza córka zachwycona ;) 

  • Super! 4
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, piotrekl89 napisał(a):

Wrzuci ktoś zdjęcia wyników? Załoga 47 gdzieś tam w ogóle jest? Niestety nie udało nam się przejechać prób 4 i 5 ze względu na silną potrzebę snu pilota :D z tego samego względu nie dotrwaliśmy do wyników… jeżeli w przyszłym roku będzie powtórka to postaramy się poprawić ten element ;)

Mam tylko z turter gdyby ktoś potrzebował. 
A piknik super, wielkie brawa dla organizatorów. Trasa terenowa świetna, zwłaszcza pod koniec jak popadało i wracało się właściwie płynącą rzeką. Mega fajnie :bowdown::):thumbup:

No i gratki dla wygranych :puchar::thumbup:

IMG_8695.thumb.jpeg.faacf34e121e119330ca4a0dbb6199b6.jpeg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Herostrates napisał(a):

przyjemny pakiet startowy

 

À propos pakietu startowego.

Wczoraj dostałem wpier...... od Żony za marudzenie  :rolleyes:

Żona słyszała wymianę zdań o jakimś leszczu, któremu brakuje w pakiecie koszulek i od razu wiedziała, że to o mnie chodzi :mrgreen:

Zwróćcie uwagę ile osób wczoraj było w koszulkach z Janowa i bomba - @pumex1 :bowdown: w koszulce z 2004-ego roku (I Zlot Plejad).

Gdybym nie miał koszulki Forumowej z nick'iem sam bym założył tą z Janowa.

 

Jak dla mnie te koszulki to idealny element integracyjny i genialna pamiątka - kto będzie pamiętał po latach skąd ten wrak drona.

Oczywiście nie umniejszam wartości drona (chyba kosztuje więcej niż wpisowe), ale ................... symbol to symbol.

 

Howgh

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, jmiciuk napisał(a):

Mam tylko z turter gdyby ktoś potrzebował. 

 

Czyżby podium Tur-Ter bez Forumowiczów ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JuNo napisał(a):

 

Byłem, ale się zmyłem ok. 21-ej - pieski już tęskniły.

No to jak mnie nie widziałeś jak z młodym nagrodę specjalną odbieraliśmy :biglol:

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JuNo napisał(a):

Zwróćcie uwagę ile osób wczoraj było w koszulkach z Janowa i bomba - @pumex1 :bowdown: w koszulce z 2004-ego roku (I Zlot Plejad).

za osobisty sukces uważam, że nadal się w nią mieszczę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

  • Super! 2
  • Haha 12
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga nr 50 tur – szos – serdeczne podziękowania za piknik, zarówno organizatorom jak i wszystkim uczestnikom. Udało nam się być zaledwie na 2 wcześniejszych edycjach, ale myśleliśmy, że stanie się to dla nas coroczną, fantastyczną tradycją. Piknik po 5 latach przerwy był jak gwiazdka z nieba. Powrót tej dziecięcej radości i ekscytacji z jazdy po książce, szukania odpowiedzi na pytania i przy okazji zwiedzanie miejsc, w które inaczej nigdy byśmy nie trafili.

Pozytywna, rodzinna atmosfera, uśmiechy na wszystkich twarzach – to jest droższe od pieniędzy. Dziękujemy.

 

W aspekcie sportowym – 5 miejsce BRZ – em w automacie wstydu nie przynosi, tym bardziej, że (tak jak zostało wspomniane na odprawie) podium i tak było ustalone przed startem :P

Szczególnie dużo radości dała jazda (lub walka o nie wypadnięcie) tylnym napędem po mokrym torze :icon_205::biglol:

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kriskristoffers napisał(a):

No to jak mnie nie widziałeś jak z młodym nagrodę specjalną odbieraliśmy :biglol:

 

Oopssss .....

Oj przepraszam  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 tur ter dotarła do domu. 

 

Dziękujemy SIP i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie pikniku. 

 

Dzięki wam za fantastyczną atmosferę i pogaduchy. 

 

Miło w końcu część z was poznać osobiście. 

 

Pozdrawiamy też 

@ex-Dyrekcja :). 

 

 

Widzimy się najpóźniej za rok! 

Edytowane przez coocer
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 Tur-Szos też meldujemy się w domu.

Dziękujemy bardzo za super organizację. 

Oraz oczywiście pozdrawiamy starych znajomych i tych wszystkich, których poznaliśmy.

Jak zawsze było bardzo miło i wesoło.

Mamy ogromną nadzieję, że do zobaczenia za rok :D

Edytowane przez Pablito79
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie "Dziękujemy" za trud organizacji i przyjemność spotkania w takim gronie, po tych kilku latach.

Naprawdę warto było !!!

 

Poproszę o informacje, jak rezerwowac Solterę na weekend:D

Edytowane przez Subary
  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jmiciuk napisał(a):

Mam tylko z turter gdyby ktoś potrzebował. 
A piknik super, wielkie brawa dla organizatorów. Trasa terenowa świetna, zwłaszcza pod koniec jak popadało i wracało się właściwie płynącą rzeką. Mega fajnie :bowdown::):thumbup:

No i gratki dla wygranych :puchar::thumbup:

IMG_8695.thumb.jpeg.faacf34e121e119330ca4a0dbb6199b6.jpeg

 

A ma ktoś może taką fotkę dla szosówki, bo niestety moja załoga nie dotrwała do oficjalnego ogłoszenia wyników. Przy okazji również dołączam ciepłe słowa na temat całokształtu :thumbup:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za wspaniały weekend.

Załoga nr. 12 szosowa.

Byliśmy pierwszy raz. Super atmosfera, super ludzie

Super, że tyle Subaraków na raz w jednej chwili i!!!

Dziękujemy za wspaniałą organizacje pikniku.

Miło było poznać osobiście @Paweł L  i jak to mówiliśmy do zobaczenia za rok!!!

Dotarliśmy już też spokojnie do domu!!!

Pozdrowienia dla wszystkich!!!

 

Edytowane przez Dubaj
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Subary napisał(a):

Poproszę o informacje, jak rezerwowac Solterę na weekend:D

image.gif

:mrgreen:

 

 

Dziękuję, było zajebiście :thumbup: :dance: :thx:

  • Super! 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga nr 6 również w domu.

Ogromniaste dzięki dla @Paweł L oraz całego SIP za organizację Pikniku. Cudownie było się znowu spotkać z dawno niewidzianymi Forumowiczami. Odbiór imprezy był zdecydowanie POZYTYWNY! Mam nadzieję, że Zloty w kolejnych latach znowu się odbędą, nawet jeśli je nazwiemy Piknikiem ;) 

Gratulacje dla zwycięzców w poszczególnych klasach. Nie wiem jak to wyglądało na Tur/Terze ale u nas na Tur/Szos napinki w ogóle nie było. :mrgreen: Piknik, lajcik i te sprawy ;) 

Dziękuję uczestnikom za fantastyczną atmosferę zarówno na próbach jak i podczas wieczornej imprezy. Było wesoło jak zawsze :) 

Teraz na koniec kilka spraw technicznych:
1. @dzioba jak mogę Ci przekazać składkę za piątkowego grilla. Bo w końcu nie dane mi było się z tym do Ciebie udać.
2. Naklejki z drzwi schodzą bez lakieru! Na dodatek schodzą bez zostawiania kleju na drzwiach. Myślałem, że będzie walka o usunięcie kleju, a tu praktycznie zniknął razem z naklejką - to plus.
3. Czy komuś udało się uruchomić drona? Aplikacja z instrukcji jest na moim telefonie nie do zainstalowania (apka z linka jest interpretowana jako zagrożenie), a w sklepie Play jest 50 aplikacji do obsługi tych dronów ale nawet jeśli się łączę z urządzeniem to nie mogę przeprowadzić kalibracji. Bravo HELP!
4. Czy dobrze pamiętam, że adres do przesłania zgłoszenia na Solterrę to centrala@subaru.pl ?? 

 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...