Jump to content

[WAW] Szukam speca od montażu podłóg

devlin

Recommended Posts

Jak w temacie - zna ktos jakas ekipe od ukladania podlog, ktora moze polecic?

Material - drewno - bedzie dosyc kawiorowy, wiec nie chcialbym dac tego jakims partaczom...

Speca od lazienki juz mam - teraz potrzebuje kogos od podlog, najchetniej w rejonie wrzesnia.

Pomozecie?

To mój kumpel, był na ostatnim spocie w GalMoku.

Kul, mam sie powolac na Ciebie? I jezeli tak - to jako kogo on Cie zna, Hogiego? :-)

Hogi, Hotdog, Osa...

Skojarzy mnie.

devlin, rozumiem, że podłoga jest megakawiorowa i sprowadzana, bo...

Ja kupiłem parkiet (no niestety - pasztet :mrgreen: ) razem z układaniem.

Po 1, można wytargować lepszą cenę, po 2 nikt mi nie powie, że z parkietem coś jest nie tak, bo źle został ułożony.

W Twoim przypadku nie ma takiej opcji?

devlin, rozumiem, że podłoga jest megakawiorowa i sprowadzana, bo...

Ja kupiłem parkiet (no niestety - pasztet :mrgreen: ) razem z układaniem.

Po 1, można wytargować lepszą cenę, po 2 nikt mi nie powie, że z parkietem coś jest nie tak, bo źle został ułożony.

W Twoim przypadku nie ma takiej opcji?

Dokladnie jest tak jak mowisz - i niestety, nie ma takiej opcji. Stad poszukiwania.

"Rezydencja" Piotr Urbankiewicz

0-600-00-77-70

Hotdogu, dales mi telefon do siebie, a nie do goscia :mrgreen:

JacekD - dzieki za kontakt, bardzo konkretny gosc, niestety wolny dopiero w okolicach pazdziernika. Ale mamy sie zdzwaniac, wiec kto wie. Dzieki!

Hotdogu, dales mi telefon do siebie, a nie do goscia :mrgreen:

Sorki.

0-600-00-77-77 :mrgreen: ten jest jego

ps. mój teść jest stolarzem i mi układał parkiet z białego jesionu, zajmuje sie wykańczaniem mieszkań typu malowanie, gładź gipsowa, stolarka, parkiety, schody itp.

Mogę pogadać.

ps. mój teść jest stolarzem i mi układał parkiet z białego jesionu, zajmuje sie wykańczaniem mieszkań typu malowanie, gładź gipsowa, stolarka, parkiety, schody itp.

Mogę pogadać.

Pogadaj, pliz - jezeli jest dobry. Potrzebuje w terminie koniec sierpnia - poczatek wrzesnia.

devlin, ważna rzecz: jeśli kładziesz podłogę z drewna egzotycznego, musisz przestrzegać jednej zasady: to drewno powinno kilka tygodni leżakować w domu, w którym będzie położone. Inaczej, po pół roku od położenia będziesz miał rollercoastera :twisted:.

Moje drewno leżało ponad trzy miesiące; leży na podłodze już piąty rok i nie ma szpar, wybrzuszeń, nic takiego.

Aha - jak chcesz, mogę Ci dać też namiar na speca. Jest odrobinę droższy od przeciętnych cen rynkowych, ale masz za to 'satisfaction guaranteed' 8).