Skocz do zawartości

Do zamknięcia


Rob C

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, mam pytanko. Z racji tego, ze mój młody ma w swoim STI większa alu miskę olejowa to mam pytanko czy ktoś z Was coś takiego ma lub widział. Co prawda w zimie u nas rzadko śnieg leży na ulicach bo szybko go sprzątają ale młody ma obniżone auto i nisko osadzona miskę. Wolałbym aby była ona cała. Z góry dziękuje za jakiekolwiek wskazowki

IMG_0140.jpeg

Edytowane przez Rob C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rob C zmienił(a) tytuł na Osłona alu miski olejowej STI

jesli miska schodzi ponizej wszystkiego, nie wiem, czy lanosy maja u rame, to pewnie bedzie problem. jak jest do czego, to plyta duraluminim pod caly silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, M_isza napisał(a):

jak juz macie duza miske, to wywalic te chlodniczke oleju przy filtrze i zamontowac normalna chlodnice oleju, tak btw.

Ta chłodniczka oleju ma za zadanie, szybciej nagrzać olej kiedy silnik jest zimny. Płyn chłodniczy nagrzewa się szybciej.

Przy jak piszesz "normalnej" chłodnicy oleju, zimą nagrzanie oleju powyżej 70 stopni graniczy z cudem. :krecka_dostal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi ale sam sobie niski nie wyspawam, ta jest chyba IAG Performance i właśnie jest do dołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż płytę pod silnik i tyle. Jak nie masz starej miski oleju to mogę zmierzyć jej wysokość ale wydaje mi się, że ta nie jest dużo wyższa od seryjnej. 

Misa od Killer B też ma 30% większą pojemność, a nie wygląda na wyższą niż seryjna. image.thumb.jpeg.68c022233be2167a637886905db847c1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, takumifan napisał(a):

Załóż płytę pod silnik i tyle. Jak nie masz starej miski oleju to mogę zmierzyć jej wysokość ale wydaje mi się, że ta nie jest dużo wyższa od seryjnej. 

Misa od Killer B też ma 30% większą pojemność, a nie wygląda na wyższą niż seryjna. image.thumb.jpeg.68c022233be2167a637886905db847c1.jpeg

Mam oryginał. Ta jest ciut niższa. Poszukam czegoś przed zima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rob C zmienił(a) tytuł na Do zamknięcia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...