Skocz do zawartości

Reperaturki sedan


EROTOMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Z końcem czerwca oddaje impreze sedana 2001 do blacharza na lepienie tylnych nadkoli + okolice baku paliwa i kawałek podłogi. Rozmawiałem z nim na temat reperaturek do tego auta i powiedział, że robił już kilka imprez i zawsze na tych z allegro z tym, że zalecił kupić po dwie sztuki na stronę i on zrobi z nich takie fartuchy żeby było tej blachy trochę grubiej. Pytanko do ekspertów z forum czy może są inne alternatywy tychże reperaturek z allegro (na dole wrzucam link do aukcji), może ktoś na forum robi tym podobne elementy? 

 

Link: https://allegro.pl/oferta/subaru-impreza-gd-reperaturka-blotnika-tylnego-l-p-12400762451?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_czesci-samochodowe_pla_pmax&ev_campaign_id=17996333742&gclid=EAIaIQobChMI8vGJz9Pl_gIVPgWiAx2JQgioEAQYBSABEgKVfPD_BwE&fbclid=IwAR3RFVPfdH9xE2DoZJ-ukQ-uDDB-9cTjoVeOjmeXVAVnYh5A_JTROmNxZEg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem do swojego legacy II Sedan w Polcarze i byłem mile zaskoczony bo grubość tej reperaturki chyba ma więcej niż 1 mm 

 

W zależności czy z otworami na listwę lub bez nich ceny są następujące  85 pln lub 107 pln  za sztukę

 

Wieczorem zrobię zdjęcie tych reparatorek z grubością blachy bo jeszcze ich nie montowałem.

Edytowane przez Henryk82
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...