Skocz do zawartości

Spotkania srebrnogórskie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

czyli ze sie tak bardzo cieszy, tak?

 

do tej pory uwazalem ze radosc wyraza sie innymi slowami ale czlowiek sie uczy cale zycie :mrgreen:

chojny - tylko ja prosze bez awantur domowych... sciany byly niedawno malowane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

FUKS, mowisz o zeglarskim? http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=112478

tak, wyswietla sie. Sprawdz czy przez przypadek nie potraktowales go "ignorem" :wink:

Swoja droga natchnales mnie na pomysl na w czasie kolejnego spotkania jak bedzie cieplej... w Otmuchowie jest duzo wody :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny - tylko ja prosze bez awantur domowych... sciany byly niedawno malowane

 

spokojna glowa, jest humanitarna.... dla scian :mrgreen:

 

wczoraj miałem dokładnie to samo spokrewnione te nasze kobity czy jak?

 

moze na wspolne sabaty lataja :twisted:

 

pumex, to moze byc jakies rozwiazanie

 

mysle ze przyjma pomysl z uznaniem, pod warunkiem ze beda w sylwestra topione na Hawajach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest git ale w jednym miejscu jest niedopracowany :wink: Trzeba do 23:00 nie pić bo po pijaku to ja mogę pojeździć ale w Gran Turismo :)

Jak ktoś wykombinuje jak pić i jednocześnie do 23 pozostać trzeźwym to poproszę o instrukcję :twisted:

 

P.S.

Może powoli zaczniemy robić listę kto chętny na tego sylwestra? Czas szybko leci i organizatorzy muszą wiedzieć na czym stoją.

1.pablonas/pablonasowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sidor, ja widze, ze my zostalismy juz wybrani do tego, tylko jeszcze o tym nic nie wiemy :D no dobra, jestesmy juz z Remkiem na goracej linii i glowkujemy co zrobic z tym fantem... Moze zalawtimy spotro stuffu i jak sie wszyscy upala juz kolo 19.00 - to rano powiedza, ze to byla meeega impreza :mrgreen:

 

a co do jezdzenia - sidor - kumam baze, ze event niezly - ale faktycznie - czasy kiedy w SG byly taaaaaaaaaki imprezy - i wszyscy nawaleni wracali do schroniska i nic sie nie dzialo juz minely :wink: Wiec bedziemy jakby co pomyslec o zlotym srodku. Co prawda ja juz sie nie podejmuje zjezdzania o 3.00 nad ranem Subaryna po stoku narciarskim (ze Strzałki)... tym bardziej 3 razy pod rzad... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1,

hm nie zawsze udalo sie zrobic impreze bez strat raz musielismy sie skladac na naprawe stolu bilardowego poskladaly sie nogi sluzyl do czegos innego niz granie koszt 100 pln wrazewnia niezapomniane

postaram sie dowiedziec czy ma jeszcze wolne miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz musielismy sie skladac na naprawe stolu bilardowego poskladaly sie nogi sluzyl do czegos innego niz granie

 

cholerka, pierwsze co pomyslalem to tance na stole ale widze ze juz to testowaliscie :mrgreen:

 

"Właściciele wyciągów proponują dojazd do stoku samochadami terenowymi prosto z podwórek okolicznej bazy noclegowej praktycznie za darmo."

 

to mozemy zalatwic we wlasnym zakresie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, zjazdy Subarakami z gory tez da rade :wink:

Problem jest taki, ze jak na razie podliczajac mamy wstepne zainteresowanie ok. 10 osob. Czasu jest bardzo malo - z mojego doswiadczenia wiem, ze juz we wrzesniu ciezko o dobre miejsca w Kotlinie - wiec za chwile to faktycznie pozostanie Impreza... dokladnie GT na stoku narciarskim :wink:

 

Dlatego zuepelnie wstepnie - w celu szybkiego rozeznania tematu wypuszczam liste:

1/2 pablonas/pablonasowa

3/4 citan + 1

5/6 pumex + Krebelka

7/8 Remek/Natalia

9/10 arti + 1 ??

11/12 sidor + Aśka

....

no wlasnie... co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym chcial siatkowke plazowa w wykonaniu fajnych lasek....

 

gdybyś odblokował w przypływie dobrego humoru temat "Esteci" mielibysmy w czym wybierać i jednocześnie bardzo byśmy ułatwili Remkowi skompletowanie obu druzyn :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny Magda wyjechala, ze tak kozaczysz? :mrgreen:

Topikiem wlada Przemeq, wiec ja tam nie grzebie :wink: poza tym tyle czasu miales szybkie lacze, ze pewnie na dysku pelno :mrgreen:

Remek ma na miejscu niejedna druzyne i wybierze jak trzeba :wink: juz sie o to nie boj i zostaw to organizatorom :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny Magda wyjechala, ze tak kozaczysz?

 

nie, ale kija schowałem :mrgreen:

 

Topikiem wlada Przemeq, wiec ja tam nie grzebie

 

rozumiem :roll:

 

 

poza tym tyle czasu miales szybkie lacze, ze pewnie na dysku pelno

 

subarynek ma się rozumieć :twisted:

 

Remek ma na miejscu niejedna druzyne i wybierze jak trzeba juz sie o to nie boj i zostaw to organizatorom

 

jak zostawimy sprawe Remkowi to sie sylwester Sodomą i Gomorą skończy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remek ma na miejscu niejedna druzyne i wybierze jak trzeba juz sie o to nie boj i zostaw to organizatorom

 

jak zostawimy sprawe Remkowi to sie sylwester Sodomą i Gomorą skończy :twisted:

eee tam... bedzie zwyczajne motobydło i tyle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...