Jump to content

SVX w nowym nr Plejady

don_pazurro

Recommended Posts

pany tak troche nie w temacie ,ale korzystam z okazji bo powyższej publikacji jest przykład

Kazda marka na folderach ma jakieś swoje rejestracje. Porsze ma zawsze niemieckie S:GO, Koncern Fiata (nawet ostatnio inne marki koncernu) włoskie, lub nawet polskie z Bielska...

A Subaru? od paru lat obserwuje, ze na nowych folderach sa jakieś dziwne blaty bez eurobandu. Kiedyś tego szukałem ,ale nie wiem czy znalazłem... Holenderskie zjazdówki?

i czemu akurat takie? Tam jest europejska centrala subaru?
subaru_outback_touring.jpeg

10 minut temu, Orear napisał(a):

Ta zmieniarka na 12 CD to była w standardzie? ;o 

Na Europę tak. Tzn. były na Europę ewenementy w innej opcji niż pełna (mam takiego... salon Polska <3) ale znakomita większość tego co szło na Europę było w full opcji.

Teraz, BelegUS napisał(a):

Na Europę tak. Tzn. były na Europę ewenementy w innej opcji niż pełna (mam takiego... salon Polska <3) ale znakomita większość tego co szło na Europę było w full opcji.

Ale kozak. W Legacy mam tylko na 6CD. :P
A ta zmieniarka jest wbudowana w radio, czy gdzieś w bagażniku siedzi? Kolega miał w Oplu Omega w bagażniku. ;o 

8 minut temu, Orear napisał(a):

A ta zmieniarka jest wbudowana w radio, czy gdzieś w bagażniku siedzi? Kolega miał w Oplu Omega w bagażniku. ;o 

W bagażniku :P Ma nawet taki fajny tapicerowany "opakowanek" z uchwytem do uchylania. Jak w końcu wrócą do mnie od mechaników moje SVXy to zrobię zdjęcie... chociaż Skowron na pewno nic tam nie ma (zmieniarke mam w jakimś pudle) a Polski nie wiem, czy w ogóle miał.

• Upvote 1

Potwierdzam, standard na Europę, o tych biedniejszych nie słyszałem, ale kolega @BelegUS zapewne ma racę. Ja o audio powiem jeszcze - że gra szokująco dobrze jak na sprzęt sprzed 30 lat. Może to zasługa małej kubatury kabiny i sporej ilości głośników, nie wiem. Ale gra to mega zacnie, dużo lepiej niż w niejednym współczesnym aucie klasy średniej w lepszej niż standardowa opcji. 

• Upvote 1