Skocz do zawartości

OBK 2012 H6 US - taśma kierownicy/zwijak/clockspring


Jo_gurt

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Muszę wymienić zwijak w swoim OBK US. Według parts.subaru.com ta część to 83196AJ02B, ale jest oznaczona jako "discontinued".

Natomiast w sprzedaży jest 83196AJ04A, która jest oznaczona jako pasująca do OBK MY13+.

 

Czy 83196AJ04A będzie pasować do mojego outbacka? 

Czy ona zawiera czujnik skrętu kierownicy i trzeba go jakoś programować?

Edytowane przez Jo_gurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jo_gurt zmienił(a) tytuł na OBK 2012 H6 US - taśma kierownicy/zwijak/clockspring
3 godziny temu, Jo_gurt napisał(a):

(1-stage vs 2-stage?).

Masz możliwość sprawdzić to fizycznie,wymontować?,wtedy będzie coś bardziej wiadomo czy tam jest z jedną wtyczka czy dwiema?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, olo11 napisał(a):

Masz możliwość sprawdzić to fizycznie,wymontować?,wtedy będzie coś bardziej wiadomo czy tam jest z jedną wtyczka czy dwiema?

Średnio właśnie, samochód potrzebny non stop, nie mam warunków, żeby go rozgrzebać :/

Myślałem, że numer części wystarczy, żeby coś zamówić, a tu takie niespodzianki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jo_gurt napisał(a):

Średnio właśnie, samochód potrzebny non stop, nie mam warunków, żeby go rozgrzebać :/

Myślałem, że numer części wystarczy, żeby coś zamówić, a tu takie niespodzianki. 

Spróbuj napisać wiadomość do któregoś sklepu z częściami np.tascaparts,zresztą przy zamawianiu części można podać nr VIN i powinni zweryfikować czy jest zamiennik tej części.

Ostatecznie ASO też powinno mieć możliwość dowiedzenia się u producenta co jest oferowane zamiennie względem tego nr OEM Clock spring.

Chyba że minęło 10 lat od zakończenia produkcji tej wersji i już nie muszą robić części,raczej nie, bo ta generacja była produkowana w US do 2014,był lifting, więc części powinne być dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...