Jump to content

Subaru Forester 2019 z USA, Driver Monitoring System przestał działać, kod błędu: B118B, B11E5, B11E6

Paweł Miśkiewicz
 Share

Recommended Posts

Jakiś czas temu przestał mi działać Driver Monitoring System w moim Subaru Forester 2019 z USA i nie ma w MENU dostępu do profilu kierowcy.

Kody błędu: B118B, B11E5, B11E6

Zanim zgłoszę się w serwisie postanowiłem wrzucić temat na forum, może ktoś zna problem i coś doradzi.

Z góry dzięki za info.

Paweł

Edited by Paweł Miśkiewicz

• Paweł Miśkiewicz changed the title to Subaru Forester 2019 z USA, Driver Monitoring System przestał działać, kod błędu: B118B, B11E5, B11E6

poza systemem rozpoznawania systemu kierowcy wszystko działa?  Czy widzisz po wejściu do samochodu, że dioda nad wyświetlaczem na podszybiu coś lekko się świeci? czy całkowita ciemność? Zakładam, że bezpiecznik jest sprawny bo do niego podłaczone są też inne systemy jak RAB i eyesight - rozumiem, że u Ciebie te rzeczy są sprawne? Zdalnie nie jestem w stanie pomoc, ale raczej ten system jest prosty, do czujnika tylko zasilanie i can. Jak coś mam taki moduł aby móc sprawdzić itp. a jak nie to tylko serwis:) 

Bezpieczników nie musisz sprawdzać bo system ten jest podpięty pod ten sam bezpiecznik z tego co patrzyłem jest to spięte razem z Eyesight jeśli chodzi o zasilanie. Może umarł ten moduł co jest nad daszkiem. Jak coś mam takie, można byłby łatwo sprawdzić najszybciej.