Jump to content

Forester SK 2019, 2.5L, looking for regular service

OleksandrSK

Recommended Posts

Witam wszystkich,

jestem pewien, że temat został już poruszony, ale przyjechałam z rodziną z Ukrainy i nie opanowałam jeszcze perfekcyjnie języka polskiego, więc przepraszam. Szukam dobrego serwisu we Wrocławiu do regularnej konserwacji mojego Forestera SK 2019 2,5L. Byłbym bardzo wdzięczny za dobrą radę.

Dziękuję Ci!

1 godzinę temu, OleksandrSK napisał:

Witam wszystkich,

jestem pewien, że temat został już poruszony, ale przyjechałam z rodziną z Ukrainy i nie opanowałam jeszcze perfekcyjnie języka polskiego, więc przepraszam. Szukam dobrego serwisu we Wrocławiu do regularnej konserwacji mojego Forestera SK 2019 2,5L. Byłbym bardzo wdzięczny za dobrą radę.

Dziękuję Ci!

Autoryzowany serwis Subaru we Wrocławiu.

Chyba nic lepszego polecić nie można skoro chodzi o regularny serwis.

LINK

Ładnie i poprawnie napisałeś. Nie musisz za nic przepraszać.

Regularna obsługa nie jest trudna. A takie prawdziwe problemy rozwiązują 2 adresy: MTS Dzierżoniów i Carfit Nowy Sącz. 

• Upvote 1

No we Wro mamy jeszcze dwa dobre serwisy wyspecjalizowane w naszej ulubionej marce, ceny i umiejętności powyżej przeciętnej wg moich doświadczeń :D

Szczególnie w zakresie starszych modeli, Twój faktycznie do ASO warto prowadzić.

Jeśli będziesz potrzebował więcej info pisz na priv. 

W dniu 4.11.2022 o 12:08, OleksandrSK napisał:

Witam wszystkich,

Dziękuję Ci!

MTS Dzierżoniów. Masz parę kilometrów do przejechania, ale warto :)

12 godzin temu, Primko napisał:

No we Wro mamy jeszcze dwa dobre serwisy wyspecjalizowane w naszej ulubionej marce, ceny i umiejętności powyżej przeciętnej wg moich doświadczeń :D

Ale tak tylko pro forma przypomnę, że jesteśmy na forum importera i sieci dealerskiej ;)