Skocz do zawartości

Forester MY07 - dołożenie czujnika deszczu


MarinoX

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm,

 

jak na dokladke a nie od nowosci to raczej nie polecam. Nieporowynywalnie wysokie koszty do praktycznosci.

 

Polecam z moich doswiadczen dobre wycieraczki i "niewidzialna wycieraczke" - z taka kombinacja w ogole nie uzywam wycieraczek przy malym i srednim deszczu - super sie jedzie i nic nie majta mi sie przed oczami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"niewidzialna wycieraczke"

Jakiego producenta jest godna polecenia :?: Przydałaby się na boczne szyby i lusterka :roll:

 

VALEO - SILENCIO

 

drogie ponad 100zl ale wg mnie warto

 

Nie bardzo kumam, co w niej jest niewidzialnego ?

No właśnie :roll: Wydawało mi się, że niewidzialna wycieraczka to płyn, który rozprowadza się po szybie. Ma ułatwiać spływanie wody z szyb. Myślałem o czymś takim na boczne szyby, ale preparat, który kupiłem (Autoland chyba) jest do kitu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poruszanym dzisiaj tematem, że nie trzeba wiedzieć jak podzespoły auta działją, żeby nim jeździć, ale żeby nie wiedzieć kiedy deszcz pada...

 

No niedokładnie - to jest fajne jak na przykład jedziesz obok ciężarówki, która znienacka wylewa Ci na szybę basen wody.

 

Poza tym mi to nie przeszkadza, że czyjnik włącza za mnie wycieraczki, tak jak mi nie przeszkadza, że mam komputer a nie liczydło :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by to nie przeszkadzało. Może dlatego ja wolę Legacy z czujnikiem deszczu i czujnikiem parkowania i skórą w środku a mój mąż Imprezę z "paździerzem" w środku. Mój mąż jeździ :mrgreen: samochodem a ja "się wożę" :cool: .

 

Każdy ma inne podejście do życia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...