Jump to content

20-lecie The Forum

chojny

Recommended Posts

Jak nie jak tak? :mrgreen:

00002.thumb.jpg.e34bd7c346856745476977cdc13abde3.jpg

Miałem takie na pierwszym Forku.
Najlepszego dla całego The Forum i kolejnych okrągłych rocznic

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

20 lecie forum, 30 lecie Imprezy GC8 

To dopiero rok!

A może z tej okazji ktoś przygotuje jakieś ciekawe statystyki, ankiety, zabawne fakty np:

- ile godzin łącznie spedzono na forum

- najstarszy stażem aktywny forumowicz

- rozkład wieku forumowiczów

- rekordzista w banach

- najśmieszniejszy post 

- najstarszy post

- najstarszy aktywny wątek

itp,itd

...

...

eee... ja tam tylko od przynoszenia kawy i piwa byłem tylko :biglol:

Cała przyjemność była i jest po mojej stronie :bowdown:

Moje podziękowania z cytowanego zdjęciem :OO: artykułu podtrzymuję. TF to wyjątkowi ludzie i wyjątkowe miejsce i chociaż czasu ostatnio bardzo mało na obecność tutaj - mam nadzieję, że mimo: 

4 godziny temu, chojny napisał:

Dojdziemy go jeszcze... :twisted:

będę tutaj jeszcze mógł z Wami tutaj pobyć B)

• Like 1
  • Thanks 4
  • Cheers! 1
  • Upvote 2

Dla mnie The Forum to jak Top Gear ale w realu. Mamy tutaj Clarkson-ów, May-ów i Hammond-ów, a motoryzacja często bywa tylko pretekstem by podyskutować.

Dziękuję wszystkim za ro, że jesteście sobą oraz, a może przede wszystkim, tym, którzy stowrzyli The Forum i pozwalają nam tu na coraz więcej.

:hi:

Ps.

Witkacy stwierdził onegdaj, że "Dwa są tylko miejsca dla metafizycznych jednostek w naszych czasach: więzienie i szpital wariatów."

Od 20 lat jest jeszcze The Forum...no przynajmniej ja tak to widzę :OO:

• Like 1
  • Haha 4

Piękna rocznica :) Kto by pomyślał, że "twór" internetowy przetrwa tyle lat. Nawet FB nas nie wykończył, a nie jedno forum nie przetrwało tej konfrontacji. To najlepszy dowód na to, że nie technika ale ludzie tworzą trwałe społeczności. Dziękuję wszystkim Forumowiczom za te lata. To wręcz nieprawdopodobne ile lat tu sobie współistniejemy :drinks:
Dziękuję Moderatorom za pomoc w prowadzeniu tego miejsca, a przede wszystkim @Dyrekcja i @Flipper za to, że Forum w ogólne powstało i istnieje nadal. 

Nie lubię rocznic, zwłaszcza okrągłych :P bo uświadamiają jak czas szybko płynie. Patrząc wstecz ciężko (przynajmniej mi) uwierzyć jak wiele się przez te lata zmieniło w życiu. Świat się zmienia i my się zmieniamy. A Forum istnieje w (prawie) nie zmienionej formie :) 

Nostalgicznie się zrobiło. Mam nadzieję, że na Plejadach znowu sobie co nieco powspominamy :drinks:

• Like 3
  • Upvote 1

Aż musiałem sprawdzić, od kiedy to tyle czasu tu....spędzam :D
-> 16 Stycznia 2005 - chociaż wcześniej:

Najlepsze forum, gdzie zaczynem była fascynacja motoryzacją i rajdami :thumbup:
Grats dla dyrekcji i adminów, bo to w sumie wy formatujecie to miejsce, chociaż bez szeregu użytkowników nie byłoby tyle interesującego i/lub wesołego spamu (bo o oczywistych tematycznie wątkach nie ma sensu tu wspominać).

:clinking-glasses:

A jak już urodzinowo się rozklejamy - to ten teges, pesiąt:

Edited by Fala
  • Like 4
  • Cheers! 2

Jako jeden z młodszych użytkowników forum również dołączam do podziękowań i gratulacji dla @Dyrekcja i @Flipper oraz moderatorów. Dla mnie przed Subaru były tylko jeżdżące samochody i NFS. Teraz dzięki The Forum jest pasja i zamiłowanie do motoryzacji. Dziękuję :thumbup::hi: i Wsio najlepszego :clinking-glasses:

• Like 3
  • Cheers! 1

Również przesyłam gratulacje dla gospodarzy TF i wszystkich aktywnych użytkowników!

Niedługo będę na Forum 10 lat! Szok jak ten czas leci!

Szkoda, że nie ma jakiegoś spotkania z tego tytułu.

Edited by mechanik
  • Like 1

19 godzin temu, chojny napisał:

Nie zapominamy też żadnego z modów, który tracił tu nerwy ale oddawał radości wcinania kawioru lub rzucania pasztetem... w zależności od frakcji.

Kawior i pasztet niezmiennie u mnie już od 15 lat :hi:

Teraz, anakinsky napisał:

Kawior i pasztet niezmiennie u mnie już od 15 lat :hi:

Żeby życie miało smaczek... raz pasztecik raz kawiorek i owocowe piąteczki do tego. :mrgreen:

• Haha 1

1 minutę temu, Danko napisał:

I będziecie oceniać owoce ciężkiej pracy? :biglol:

Nie musimy, była ona tak wiele razy oceniana a przyszłość forum przepowiadana że... generalnie ciężko zliczyć. :mrgreen:

A robota jak robota... 

ban-button.gif

woody-harrelson-wipe.gif

• Haha 8

Ja jestem z tych, u których najpierw było Forum a dopiero potem Subaru(m), więc w sumie to dzięki jego PT Twórcom i Użytkownikom mam to, co mam. :)

Wielkie dzięki :hi:, szacun :bowdown: i wytrwałości na kolejnych (co najmniej) 20 lat. :superhero: