Skocz do zawartości

Deska rozdzielcza - pomocy.


makos89

Rekomendowane odpowiedzi

Na desce rozdzielczej mam dziury i zadrapania po psich pazurach byłego właściciela. Czy oprócz flocka można temu jakoś zaradzić? Irytuje mnie ten widok coraz bardziej.

 

Jeżeli chodzi o srebrne ramki to chciałbym zmienić kolor - lepszy sprey (mniej zabawy) czy okleina? 

20220918_183436.jpg

20220918_183442.jpg

20220918_183450.jpg

Edytowane przez makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są też folie termoplastyczne o fakturze skóry do desek rozdzielczych. Przy dobrze jakościowo folii i wypełnieniu ubytków myślę, że jest jakieś wyjście, ale raczej do desek bez AirBagów. Ja osobiście nie nakładałbym folii na poduszę, więc raczej zostaje flock. Ewentualnie może uda się dobrać kolorystycznie folie, a poduszkę wymienić, ale to koszty rosną.

 

Co do plastików ja u siebie malowałem sprejem czarny mat. Ma to rok i nawet się trzyma, są jakieś delikatne ryski wynikające z mojej nieuwagi, ale nic nie odpada/łuszczy się. Oczywiście trzeba wcześniej sobie to dobrze przygotować, zmatowić i potem odtłuścić. Dla lepszego efektu można jeszcze na to walnąć bezbarwny, wtedy powinno ładnie trzymać. Wbrew pozorom okleiną może pójść szybciej, ale nie mam doświadczenia, bo zazwyczaj malowałem :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna probowac zestawem podobnym do tego:

https://sklep.ottimo.pl/pl/products/zestaw-naprawczy-premium-do-retuszu-uszkodzen-na-elementach-z-tworzyw-sztucznych-w-samochodach-seria-brazowa-165.html

Mozna tez opalarka a nawet zapalniczka sprobowac nadtopic plastik tam, gdzie sa zadrapania, zeby je "wygladzic". Ale lepiej najpierw sprobowac w malo widocznym miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...