Skocz do zawartości

Konwersja lamp przednich z USA


chudy87

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie już było to gdzieś poruszane ale nie mogę tego odnaleźć. Otóż przy kolejnym przeglądzie diagnosta przyczepił się do przednich reflektorów. Stwierdził, że świecą one symetrycznie zamiast asymetrycznie. Dodam, że mój XV Crosstrek był z USA. W poprzednich dwóch przeglądach żaden diagnosta nie zwracał na to uwagi. Teraz też przeszedł przegląd ale napisał notatkę o tym fakcie w systemie. Będę musiał coś z tym zrobić więc moje pytanie czy ktoś ogarnia ten temat konwersji świateł przednich w XV? Homologacja nie jest potrzebna bo akurat na to diagnosta nie zwraca uwagi. Chodzi o konwersje z symetrycznych na asymetryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2022 o 15:39, bmbm napisał:

Ta wiadomo, nikt na nic nie zwraca uwagi, a potem jedziesz i oślepiają Cię jakieś chińskie-gówno-ledy, albo właśnie takie cuda z USA. 

 

Litości - zrób porządnie, kup oryginalne reflektory.

Proponowałbym nie wyjeżdżać na ulice bo skoro oślepiają chińskie gówno ledy to najlepiej swojego subaraka trzymaj w stodole :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chudy87 napisał:

Proponowałbym nie wyjeżdżać na ulice bo skoro oślepiają chińskie gówno ledy to najlepiej swojego subaraka trzymaj w stodole :biglol:

Kolega  @bmbm nie da rady zmieścić go w stodole, bo ze swoim ego zajmujesz całą jej kubaturę :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od wzajemnych złośliwości, lampy trzeba dostosować do obowiązujących w PL przepisów. Dla dobra własnego i bezpieczeństwa innych użytkowników dróg.

I tak btw, nie bardzo zrozumiałem stwierdzenie: „diagnosta przyczepił się”. Zawsze „czepianie się” rozumiałem, jako nieuzasadnione zwrócenie komuś na coś uwagi…

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...