Skocz do zawartości

regulacja zaworów - gdzie? (Łódź/Wrocław)


citan

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo,

 

planuję założenie sekwencji gazowej do subaraka, ale przed tym chciałbym dokonać regulacji zaworów. Czy ktoś się orientuje - już sprawdził na własnej skórze, gdzie dobrze i w miarę tanio można tego dokonać we Wrocławiu albo w Łodzi?

 

Na razie mam taki plan, żeby udać się do ASO Subaru we Wrocławiu, ale aż się boję ile zawołają. Ile w ogóle może kosztować taka operacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie najlepiej i najlatwiej chyba wyjac do tego silnik. Dochodzi do tego koszt podkladek pod glowice i sruby - cos kolo 450 PLN. Generalnie troszke wychodzi ale warto zainwestowac.

Rozmawiamy chyba o wersji bez TURBO :?:

A jeśli to turbo, to co mówisz to jakieś dziwne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie najlepiej i najlatwiej chyba wyjac do tego silnik. Dochodzi do tego koszt podkladek pod glowice i sruby - cos kolo 450 PLN. Generalnie troszke wychodzi ale warto zainwestowac.

Rozmawiamy chyba o wersji bez TURBO :?:

A jeśli to turbo, to co mówisz to jakieś dziwne :roll:

 

:shock:

 

Mam nadzieje, że nie będę musiał wyjmować do tego silnika... miesiąc temu był wyjmowany, właściwie to mam nowe uszczelki - mam nadzieje, że można będzie wsadzić je spowrotem, bo troche szkoda mi kasy na kolejne... mogłem to zrobić wtedy, ale dałem ciała i nie było przy okazji regulacji zaworów - po prostu nie planowałem na 100% zakładania sekwencji.

 

Chodzi o wersję N/A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...