Jump to content

Próby logowania się na konta.

roy

Recommended Posts

Witam, dzisiaj po raz kolejny otrzymałem informację o tym, że ktoś próbował logować się na moje konto i z tego powodu zostało zablokowane.

Czy ktoś jeszcze otrzymał taką informację?

Czy podjęto jakieś kroki w celu identyfikacji sprawcy? Przecież taka osoba nie jest całkowicie anonimowa.

Pytam ponieważ uważam, że warto coś z tym zrobić zanim tej osobie/osobom (?) uda się w końcu złamać hasło i narobić komuś problemów.

pozdrawiam

Witam, dzisiaj po raz kolejny otrzymałem informację o tym, że ktoś próbował logować się na moje konto i z tego powodu zostało zablokowane.

Czy ktoś jeszcze otrzymał taką informację?

Czy podjęto jakieś kroki w celu identyfikacji sprawcy? Przecież taka osoba nie jest całkowicie anonimowa.

Pytam ponieważ uważam, że warto coś z tym zrobić zanim tej osobie/osobom (?) uda się w końcu złamać hasło i narobić komuś problemów.

pozdrawiam

nie martw sie...boty czasem próbują sie logować na czyjes konta. Nawet glupi google bot powoduje czasem takie glupoty.

Zabezpiecz sie dobrym hasłem - kombinacją liter i cyfr i sie nie bój.

alfinta - tak na forum subaru,

Ninja - po prostu mając kolejną informację o tym, że ktoś próbuje logować się na moje konto zaniepokoiłem się, głupio by było któregoś pięknego dnia dowiedzieć się, że ktoś podszywając się pode mnie narobił jakichś głupstw,

mimo, że nie udzielam się na forum i nikt mnie tu nie zna, lubię tu zaglądać i choćby poczytać coś na temat mojej ulubionej marki

pozdrawiam :mrgreen:

alfinta - tak na forum subaru,

Ninja - po prostu mając kolejną informację o tym, że ktoś próbuje logować się na moje konto zaniepokoiłem się, głupio by było któregoś pięknego dnia dowiedzieć się, że ktoś podszywając się pode mnie narobił jakichś głupstw,

mimo, że nie udzielam się na forum i nikt mnie tu nie zna, lubię tu zaglądać i choćby poczytać coś na temat mojej ulubionej marki

pozdrawiam :mrgreen:

Zmień sobie nika na bardziej rozwiniętego niż 3 litery i nie będzie problemu :)

A może jest tak, że ktoś ma nick "Roy" na innym/ch forum/forach, czy w serwisie/-ach e-mail i z rozpędu, logując się tutaj, próbuje zalogować się na ten nick?

Jakbyś miał jakieś dodatkowe pytania, pisz do mnie na roy@wp.pl :mrgreen:

Ja dzisiaj dostałem mail'a

"Witaj ALEX

Skrypt wykrył wielokrotną próbę błędnego logowania (10) na twoje konto, na Forum SIP

i zablokował je czasowo w celach bezpieczeństwa. Konto będzie z powrotem aktywne Czw 28. Cze, 2007 09:16:40

Jeśli to nie Ty próbowałeś/aś się logować, skontaktuj się z administratorem i poinformuj go o zdarzeniu."

Super... to znaczy, że boty zaczynała zabawę z 4-lietrowymi nickami. Ciekawe kiedy dojdą do 5-cio... :roll: :???:

Również dostałem taką wiadomość kilka dni temu.

Już hasło zmieniłem :roll: