Jump to content

pytanie o katalizator

didimario1313
 Share

Recommended Posts

marek790, nowe wolne ssaki mają 160KM.

które nota bene zachowuja się jak by miały 120 KM :evil:

mam impreze wolnossącą 160km i brakuje mi w niej pieknego dzwieku...
...czy moge wyciąc katalizator....

Za to smrodow z aut jest za duzo. :evil: Wytnij SOBIE cos innego Wtedy tez dzwiek Ci sie zmieni :mrgreen:

Slawo, pamiętaj tylko, że pół, jak nie wiecej, tego forum jeździ z powywalanymi katami. Więc może tak mniej proekologicznie? :twisted:

A że w wolnossącym nic to nie da, to inna sprawa...

Slawo, pamiętaj tylko, że pół, jak nie wiecej, tego forum jeździ z powywalanymi katami. Więc może tak mniej proekologicznie? :twisted:

Za klawiatura czuje sie bezpiecznie :wink:

Tak jak ja, dając paski za ataki na forumowiczów, typu:

Wytnij SOBIE cos innego

:twisted::mrgreen:

pół, jak nie wiecej, tego forum jeździ z powywalanymi katami

Jak już o tym mówimy: u mnie wciąż oba katy w komplecie dławią moc silnika. Czy wywalenie drugiego (tego przy center pipe) będzie dawało CEL-a? Na stronie H&Sa twierdzą, że nie :twisted:.

Czy wywalenie drugiego (tego przy center pipe) będzie dawało CEL-a?

Może dawać.

U mnie po tej operacji przez pół roku nie było błędów, a potem jak raz wywaliło, to był stale.

a potem jak raz wywaliło, to był stale.

Stałego CEL-a już raz miałem i to nie zrobiwszy wcześniej żadnych przeróbek. Jak mi go wyłączyli rok temu, to już się nigdy potem nie pojawił. Nawet ostatnio myślałem, żeby go wywołać, na przykład niedokręcając korka wlewu paliwa, żeby sprawdzić, czy w ogóle działa :twisted:.

Tak jak ja, dając paski za ataki na forumowiczów, typu:

Jak już o tym mówimy: u mnie wciąż oba katy w komplecie dławią moc silnika. Czy wywalenie drugiego (tego przy center pipe) będzie dawało CEL-a? Na stronie H&Sa twierdzą, że nie :twisted:.

Ok, podchodzac do kwestii czysto merytorycznie. Wyjasnijcie mi ile mocy na tym zabiegu zyskujecie np. procentowo?

Pozdrawiam,

Slawo.

Ja nie wiem ile, bo nie mierzyłem, ale różnica na przelotowym wydechu jest ogromna.

Nie tylko przybywa trochę mocy, ale przede wszystkim o niebo lepiej się zbiera z dołu. Moim zdaniem to absolutnie konieczny zabieg, aby samochód zaczął normalnie jeździć. Oczywiście tylko w turbówce.

Z pewnością zmiana wszystkiego da jeszcze lepszy efekt, ale ja pisałem o części od turbiny, bo z takim przypadkiem mam do czynienia u siebie i jedynie tu mogę mówić o odczuciach.

ale różnica na przelotowym wydechu jest ogromna.

Rozumiem, że mowa tu jest o wymianie CAŁEGO wydechu, od silnika?

Mnie meczy wylacznie kwestia wzrostu mocy po usunieciu samego katalizatora tzn. jaki jest przyrost? Byc moze pytanie jest mocno teoretyczne, bo modyfikacje sa zazwyczaj wieksze niz wywalenie samego kata. Nie wiem, ale wlasnie kwestia w jakim stopniu sam katalizator zmniejsza moc jest dla mnie ciekawa.

Pozdrawiam,

Slawo.

• 2 months later...

aby nie tworzyc nowego tematu, dolaczam sie do pytania o katalizator...

GT MY'00 - moge po prostu wywalic 2 katalizatory bez zadnych konsekwencji, czy tez nie?

ach tak, zapomnialem: jest seryjny wydech + koncowy tlumik Remus'a

GT MY'00 - moge po prostu wywalic 2 katalizatory bez zadnych konsekwencji, czy tez nie?

Bedziesz smrodzil, czyli zatruwal zycie innym istotom i jeszcze dowod rejestracyjny moga Ci zabrac, choc z tym niestety roznie bywa.

Ale na pewno bedziesz bardziej cool przynajmniej we wlasnym mniemaniu :mrgreen:

O wplywie na moc Azrael juz napisal.

Pozdrawiam,

Slawo.

Bedziesz smrodzil, czyli zatruwal zycie innym istotom i jeszcze dowod rejestracyjny moga Ci zabrac, choc z tym niestety roznie bywa.

Ale na pewno bedziesz bardziej cool przynajmniej we wlasnym mniemaniu :mrgreen:

O wplywie na moc Azrael juz napisal.

Pozdrawiam,

Slawo.

dzieki za odpowiedz, ale chodzilo mi glownie o error kody, tj. o to, czy po wywaleniu katalizatorow zacznie mi swiecic/mrugac jakas tam lampka kontrolna? :???:

tu nie chodzi o bycie cool (przynajmniej dla mnie), ale o to, ze stare katalizatory zazwyczaj "dlawia" silnik (ile tylko mialem aut, to zawsze pozbywalem sie kat'ow i nie bylo zadnych skutkow pobocznych, ale nie wiem, jak jest w przypadku GT)

p.s. np. Celina po wywaleniu kat'a troche sie ozywila :smile:

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...