Jump to content

Recommended Posts

No własnie co uległo zmianie odnośnie wersji MY07 ?

gdzies na forum natknałem się na stwierdzenie ze silniki maja ulec zmianie ile w tym prawdy ?

No własnie co uległo zmianie odnośnie wersji MY07 ?

gdzies na forum natknałem się na stwierdzenie ze silniki maja ulec zmianie ile w tym prawdy ?

Nic istotnego zmianie nie uległo . Silniki pozostaja 2.0 i 2.5 niewielka zmiana mocy .Silnik diesla bedzie ale o tym wiadomo od dawna .

AK

ps.więcej informacji pewnie we wrześniu (jak zwykle)

2.0 - 165km i chyba 3.0 ? jezeli zostaja te same ?

Silniki 2.0 2.5 3.0 były od dawna wiec pozostają co do konstrukcji te same.

Jak pisałem niewielkie zmiany mocy.

AK

ps.Te same co dwa lata temu :mrgreen: Trzeba czekac na informacje do wrzesnia :roll:

z tego co zdazylem zauwazyc poprzedni silnik 2.0 mial 138km w legacy ale mam rozumiec ze to sa przypuszczenia do powrotu do tych silnikow, czy juz jest to pewne,czy dopiero wszystko wyjasni sie we wrzesniu ?

mess, silnik 2.0 miał 138 km do MY'05. Od MY'06-07 włącznie miał już 165 km. MY'08, z tego co pisał gdzieś AK, ma mieć trochę mniej koni niż MY'06-07, ale lepszy dół.

krzysiom, podobno dokopali się do archiwów gdzie był opis jak robiono auta w latach '90 ubiegłego stulecia, jest szansa, że jak zignorują wystrój wnętrza a skopiują prostotę rozwiązań, to i awaryjność będzie na odpowiednim poziomie :mrgreen:

Natomiast odnośnie nowego Legacy chodzą słuchy, że ma mieć 150KM.

krzysiom, podobno dokopali się do archiwów gdzie był opis jak robiono auta w latach '90 ubiegłego stulecia, jest szansa, że jak zignorują wystrój wnętrza a skopiują prostotę rozwiązań, to i awaryjność będzie na odpowiednim poziomie :mrgreen:

Fajnie by bylo, gdyby ksiegowi firm XXI wieku wrocili do strategii produkcji z polowy XX. Do tej pory uzywam intensywnie 24 letni robot kuchenny, 28 letni mlynek zarnowy elektryczny (oba made in DDR), 30 letni czechoslowacki ekspres do kawy, a kumpel ma jeszcze moja 30-letnia lodowke (made in Poland). Pokazcie mi terac tak solidne produkty =(

To jest możliwe, ale nieopłacalne - szybciej się psuje - szyciej trzeba wymianić coś na nowe, części zamienne tak drogie, że lepiej kupić nową rzecz (np. sprzęt AGD), a jakby samochody się nie psuły, części nie zużywały, to z czego utrzymywałyby się salony - serwisy?

DDR i PRL produkował może trwałe rzeczy, ale jak widać ta filozofia była nieopłacalna ekonomicznie, dziś żyje się wszystim lepiej, producenci produkują coraz więcej i więcej, jest podaż, jest popyt, jest gospodarka rynkowa. :twisted:

• 1 month later...

jak rozumiem nadal zadnych nowych informacji? wiem, ze zasadaniczych zmian nie ma, ale moze jakies drobne? co ciekawe, ponoc w stanach wycofuja w ogole legacy kombi z oferty.

v.

Dyrekcja już gdzieś tu o Legacu 08 pisała...

Pamiętam, że 2.0 ma mieś mniej osiołków (150 chyba), potem ma być 2.5 trochę mocniejszy, no i 3.0.

Przeglądałem kilka dni temu www.subaru-global.com - tam są dane modeli 08. Zaniepokoiła mnie informacja o "nowej nawigacji z ekranem wysokiej rozdzielczości" - może się okazać, że moduł Kenwooda nie podejdzie i znowu kawiorowe Legasie będą bez map... Ma być też nowe audio, z SRS-WOW, ale nie spodziewałbym się rewoliucji w tym zakresie.

co ciekawe, ponoc w stanach wycofuja w ogole legacy kombi z oferty.

Tak ma być tylko w sedanie - kombi będzie dostępne tylko jako OBK (w Stanach jeszcze mieli OBK sedan).

Przy okazji- Vefour, kope lat !! :grin: Miło Cię znów na forum widzieć :cool:

Tak ma być tylko w sedanie - kombi będzie dostępne tylko jako OBK

Kolejny samobój. :roll: :evil:

• Dyrekcja SIP

Tak ma być tylko w sedanie - kombi będzie dostępne tylko jako OBK

Kolejny samobój. :roll: :evil:

Ja tam nie znam rynku USA tak dobrze, aby wiedzieć, czy tam wycofanie Legacy kombi jest słuszne czy nie. Podziwiam znajomość w/w rynku przez mojego przedmówcę :!:

W Europie taki krok nie jest planowany.

Pozdrowienia

W Europie taki krok nie jest planowany.

Pozdrowienia

Czyżby w FHI myśleli? To jeszcze nie wszystko stracone. :mrgreen:

• Dyrekcja SIP
Podziwiam znajomość w/w rynku przez mojego przedmówcę :!:

Przydałby się taki pracownik w SIPie :mrgreen:

A pocóż nam znajomość rynku USA :?: :shock:

Żyby takie zminany jak tam (np. likwidacja Legacy kombi) wprowadzić w Polsce :?: :wink:

Wielkość kół w Legcy nie ulega zmianom : 18" dla Spec B, pozostałe 17".

Pozdrowienia

dziekuje bardzo, rozjasnia mi sie powoli - jednym slowem dostane lepszej jakosci monitor (co dużą sztukaąnie jest bo obecny to jakiś dowcip :), byc moze lepsze radio i jak zrozumialem ze strony www guziczek start engine :)

pozdrawiam

(i dziekuję wrc fanie za pamięć :)