Skocz do zawartości

Wyrazów z ALem - 7 lipca


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szczególne podziękowania dla Aflinty za miłe towarzystwo w trasie, Tomo za codrive w Evo, Chlora i KY

 

Za przeszkadzanie też? ;>

 

za "ośkowe" towarzystwo na torze no i oczywiście dla AL'a i Sławka za rady na torze. A no i dla Angola, za to, że mnie nie zawiódł na torze (muszę tylko ogarnąć te luzy(?) w zawiasie).

 

Wewnętrzne kółko miota się jak złe, tak jakbyś miał jakiś luz, albo miękkie silentblocki.

 

Postaram się wrzucić jakieś fotki :cool:

 

Ale nie masz takich, gdzie odgryzam sobie język? =P

 

Dziękuję za fajną imprezę.

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wewnętrzne kółko miota się jak złe, tak jakbyś miał jakiś luz, albo miękkie silentblocki.

 

Aflinta prorokuje jeszcze padnięte amortyzatory. W przyszłym tygodniu jadę do mechanika.

 

Może, ale kółko głównie miota się przód-tył, a nie góra-dół. Może czas na zawias na uniballach? ;>

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lekkim opóźnieniem pozdrawiam wszystkich obecnych. Niestety mogłem wpaść tylko towarzysko ze względu na dość niemiłe problemy techniczne. A szkoda, bo coraz bardziej podoba mi się ten tor, pomimo różnych pułapek i znikających w godzinę opon.

 

A szczególne pozdrowienia dla FAZA666 z którym dzień przed oficjalnym spotem polataliśmy bokami, na tyle udanie, że zepsułem sobie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...