Skocz do zawartości

Wyrazów z ALem - 7 lipca


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety nie będę jeździł - ze względów budżetowych i pokrewnych. Wpadnę do was pokibicować na pewno.

 

Tor wygląda jak zwykle, czyli tak sobie :wink: Dzisiaj z Fazą zrobimy jeszcze rekonesans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję parę minut po 8mej pod moim blokiem :twisted: Trasa ? Przez Olkusz, Dąbrowie Górniczej odbijamy na 1kę na Częstochowę, w Poczesnej skręcamy w lewo na drogę 904, którą dojeżdżamy do 46tki przy której jest tor :cool:

o ktorej planujecie powrot bo moze bym sie dolaczyl :wink: ale chyba musze byc w Kraku na 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale było fajnie :-) Pogoda była w kratkę, ale dzięki temu mieliśmy ślizgawkę przez chwilę na torze :-)

 

Szczególne podziękowania dla Aflinty za miłe towarzystwo w trasie, Tomo za codrive w Evo, Chlora i KY za "ośkowe" towarzystwo na torze no i oczywiście dla AL'a i Sławka za rady na torze. A no i dla Angola, za to, że mnie nie zawiódł na torze (muszę tylko ogarnąć te luzy(?)

w zawiasie).

Postaram się wrzucić jakieś fotki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwilkę (2-3 godziny) mi zajmie zanim obrobię fotki i wybiorę te, które nadają się do jakiejkolwiek prezentacji. Pragnę natomiast zapewnić forumowiczów ze świętego miasta, że w Krakowie świeci słońce :) Aż wierzyć się nie chce, że w Wyrazowie mogło padać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad był bardzo udany. Dziękuje wszystkim za bardzo miłe towarzystwo i świetną zabawę. Ze swojej strony przepraszam również za nieco zbyt przypieczone kiełbaski, ale nie dość że warunki były trudne (wiatr+deszcz) to jedynym narzędziem jakim dysponowałem była siekierka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale było fajnie :-) Pogoda była w kratkę, ale dzięki temu mieliśmy ślizgawkę przez chwilę na torze :-)

 

Szczególne podziękowania dla Aflinty za miłe towarzystwo w trasie, Tomo za codrive w Evo, Chlora i KY za "ośkowe" towarzystwo na torze

 

Nie ma za co ;-) Zapomniales o Hani ale jej tu nie ma wiec po uszach nie dostaniesz. Gratulacje wyniku, fajnie było móc poganiać za zajączkiem którego można złapac :-)

 

 

no i oczywiście dla AL'a i Sławka za rady na torze. A no i dla Angola, za to, że mnie nie zawiódł na torze (muszę tylko ogarnąć te luzy(?)

w zawiasie).

Postaram się wrzucić jakieś fotki :cool:

 

Oczywiscie pozdrowienia dla wszystkich obecnych za wyjatkiem dwoch mlodych, krnabrnych rowerzystów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę natomiast zapewnić forumowiczów ze świętego miasta, że w Krakowie świeci słońce :) Aż wierzyć się nie chce, że w Wyrazowie mogło padać :mrgreen:

 

Ty nie bądź taki mądry :mrgreen::mrgreen:

 

Dzięki wielkie za nice time dla Forumowiczów (Lewap, Owoc, Lezo, Aflinta no i Sainta z którym trochę poupalaliśmy dzień wcześniej) mam nadzieję, że następnym razem będę jeździł, a nie tylko kibicował :wink: :smile: very nice :cool:

 

P.S.

 

Jutro wrzucę jakieś fotki i filmiki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...