Skocz do zawartości

Zakup częśći bezpośrednio od Subaru?b


Tinuviel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie szybkie pytanie, zdawało by się że sprawa prosta; mam numer części którą potrzebuje do mojego Subaru. Chciałbym ją zakupić od Subaru. Nie z allegro, nie z czescidojaponskichautnajtaniej.pl, nie z ebayam tylko od Subaru. Jak mogę zrealizować taki szalony pomysł? Wiem że mogę zapakować się w auto, jechać 40min do ASO, zamówić część w 5min, jechać 40min z ASO a za tydzień jak część dojdzie znowu jechać 40min do ASO i 40min z ASO czyli mniej więcej tak jak w latach 90tych. Czy coś w tej kwstii się ostatnio zmieniło? Próbowałem pisać maile do ASO ale na nie nikt nie odpisuje. Dodzwonić się też tak sobie i dyktowanie tych wszystkich numerków i czasami trzeba zaliczkę itd itd... Widziałem https://sklep.subaru.pl/ i spoko, fajne parasolki ale części tam chyba nie dostanę :) Mam wrażenie że coś przeoczyłem że to niemożliwe że w 2022 nie da się jakoś sprawnie przez neta od Subaru głupiej części zamówić albo spytać o dostępność, tymbardziej że ceny w Subaru często wcale nie są tak wysokie a wręcz konkurencyjne do tego co jest na portach aukcyjnych. Więc może ktoś mnie oświeci jak to można sprawnie załatwiać. Może jest jakieś ASO gdzieś w Polsce które szybko odpowiada na maile i robi wysyłkę po płatności przelewem i np. (rozmarzyłe się) umie w paczkomaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem trochę więcej szczęścia co do kontaktu, bo telefonicznie zamówiłem przedni błotnik do Forestera, mailem otrzymałem dane do przelania zaliczki i po niecałych 2 tygodniach otrzymałem sygnał, że jest do odbioru :). Nie dowiadywałem się tylko o możliwość wysyłki, bo akurat nie brałem tego nawet pod uwagę przy części blacharskiej ;). W moim wypadku było to ASO Emil Frey Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z usług Pani Doroty Satniszewskiej z Subaru Odział Rzgów. Błotniki przednie, tylne nadkola i inne części, które nie były dostępne w PL otrzymałem w ok 2 tygodnie. Kontakt telefoniczny, a potem mailowy, zaliczka i dostawa do domu.  Części były do Forka SG. Bardzo polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach, czyli z grubsza 90te ;) ale dzięki za odzew, chyba trzeba znaleźć kogoś gdzieś w jakimś ASO kto jest po prostu spoko człowiekiem i będzie się szło dogadać z wysyłka, płatnością, komunikacją i tyle. Lepiej nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2022 o 23:29, Tinuviel napisał:

Może jest jakieś ASO gdzieś w Polsce które szybko odpowiada na maile i robi wysyłkę po płatności przelewem i np. (rozmarzyłe się) umie w paczkomaty?

Dzwoń/pisz do Mekki - czyli Subaru Dzierżoniów :) (bez ujmowania profesjonalizmu innym ASO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuję (specjalnie nie chce tu robić reklamy/antyreklamy) jedno z poleconych wyżej ASO i plus jest taki że faktycznie dostaje odpowiedzi i jestem w trakcie składania zamówienia. Odpowiedzi może nie natychmiast ale jako-tako-akceptowalnie;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...