Skocz do zawartości

Szyba boczna kierowcy - działanie automatu


Felerr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Niespodziewanie moja szyba boczna kierowcy przestała działać w trybie automatycznym, można ją opuszczać tylko przytrzymując przycisk, ale by zamknąć trzeba to robić na raty, bowiem podnosi się tylko o ok. 5cm i zatrzymuje, więc ponownie trzeba pociągnąć przycisk do góry. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem? Nastąpiło to krótko po tym jak zrobiłem jakieś zwarcie w gniazdku pod panelem audio, i wywaliło mi bezpiecznik. Po wymianie bezpiecznika gniazdo działa prawidłowo, ale szyba już nie... :(

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Felerr napisał:

Cześć!

 

Niespodziewanie moja szyba boczna kierowcy przestała działać w trybie automatycznym, można ją opuszczać tylko przytrzymując przycisk, ale by zamknąć trzeba to robić na raty, bowiem podnosi się tylko o ok. 5cm i zatrzymuje, więc ponownie trzeba pociągnąć przycisk do góry. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem? Nastąpiło to krótko po tym jak zrobiłem jakieś zwarcie w gniazdku pod panelem audio, i wywaliło mi bezpiecznik. Po wymianie bezpiecznika gniazdo działa prawidłowo, ale szyba już nie... :(

Pozdro!

O ile dobrze pamiętam trzeba zaprogramować, szyba na max do dołu i max do góry trzymając stale przycisk przez kilka sekund dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się, ale musiałem nieco zmienić procedurę programowania, najpierw przy zamkniętej szybie pociągnąłem dźwignię do góry na 2-3 sekundy, a następnie opuściłem i trzymałem przycisk wciśnięty przez 2-3 sekundy i tadam! Widocznie różne roczniki inaczej się programuje. Dzięki wszystkim za pomoc!

 

 

Edytowane przez Felerr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...