Skocz do zawartości

Legacy IV - lusterko ile pinów


wild_pig

Rekomendowane odpowiedzi

8/10/12

moje jest składane i ma 10

wszystko-mające ma 12

zatem drogą dedukcji Twoje powinno mieć 8

ale lepiej niech ktoś jeszcze potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wild_pig napisał:

Hej,

 

kojarzy ktoś może ile lusterko do Legacy IV przed lift ma pinów ? Chcę kupić używane i wersji chyba jest kilka. To moje jest niepodgrzewane i nieskładane elektrycznie - tylko regulacje standardową mam elektryczną.

 

Pozdrawiam

Chyba najpopularniejsze do kupienia przedliftowe są 8 pin z kierunkiem i podgrzewaniem. Możesz takie kupić a funkcje, których nie ma w Twoim aucie po prostu nie będą działać. Reszta powinna działać bez problemu.

 

Godzinę temu, Guliwer napisał:

8/10/12

moje jest składane i ma 10

wszystko-mające ma 12

zatem drogą dedukcji Twoje powinno mieć 8

ale lepiej niech ktoś jeszcze potwierdzi.

W przedliftach największa ilość pinow to 10 i takie lusterko ma el. regulację, kierunek, podgrzewanie i el. składanie.

 

Lusterko z analogicznymi funkcjami ale po lifcie ma 9pin bo dwie masy są rozgałęzione z jednego przewodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bonless napisał:

W przedliftach największa ilość pinow to 10 i takie lusterko ma el. regulację, kierunek, podgrzewanie i el. składanie.

Mam JDM-y i mają 10, ale nie jestem pewien czy mają podgrzewanie, muszę sprawdzić. Ktoś mi mówił, że full wypas JDM ma 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam JDM-y 10pin i mają podgrzewanie. Dość dokładnie studiowałem schematy przy montażu więc jestem pewien do tego do samego lusterka podpięte są dwa przewody wiec to musi być podgrzewanie ;)

Z reszta na schematach nie widziałem nigdzie kostek 12 pin do lusterek 

Edytowane przez Bonless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bonless napisał:

Też mam JDM-y 10pin i mają podgrzewanie. Dość dokładnie studiowałem schematy przy montażu więc jestem pewien do tego do samego lusterka podpięte są dwa przewody wiec to musi być podgrzewanie ;)

Z reszta na schematach nie widziałem nigdzie kostek 12 pin do lusterek 

Rozumiem, że podgrzewanie jest automatyczne, bo nie mam żadnego przycisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można do zwykłego lusterka dołożyć składanie, konstrukcyjne lusterka między sobą się nie różnią.(przynajmniej ja tam nie zauważyłem różnicy)

 

Wadą lusterek elektrycznie otwieranych jest to, że jeśli rozłożymy je manualnie to będą mieć spory luz (ośka napędowa lusterka  ma tak jakby sprzęgło które w momencie użycia siły powoduje rozpięcie silniczka ze ślimakiem/bieżnią )

 

Najprościej będzie zdjąć boczek drzwi i policzyć sobie ilość pinów aby nie było niespodzianki ale tutaj ważne na lusterku a nie na kostce instalacyjnej bo tam możesz mieć piny do niczego nie prowadzące

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie jak na zdjęciu do przedlifta Legacy IV bedzie pasować bez żadnych przeróbek ? (jak dobrze widzę to 9 pin) Wole spytać może ktoś wie - zanim zacznę boczki drzwi rozkręcać ;-) Ja z elektryki mam tylko sterowanie płaszczyzną lustra - bez składania i bez podgrzewania.

 

image.thumb.png.92150910433387bcbe86418b66199e15.png

Edytowane przez wild_pig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mam na zbyciu (chyba lewe) lusterko. Wersja z kierunkiem, el. regulacja i z podgrzewaniem, ale ze zbitym szklem. Kolor obudowy - niebieski, wyglada troche jak blue mica, ale nie jestem pewien.

W razie zainteresowanie prosze o priv, to podesle fotki i sprawdze ile pin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...