Skocz do zawartości

Nasze i ... nie nasze podróże. Kanały podróżnicze w Internecie.


subleo

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie założyć temat "Nasze i ... nie nasze podróże", gdyż jest w Internecie trochę fajnych kanałów o tematyce podróżniczej, podróżniczo-motoryzacyjnej, podróżniczo-kulinarnej etc. Ogólnie takich, które mają jakikolwiek pierwiastek podróżniczy. A także pierwiastek autentyczności, w przeciwieństwie do wielu produkcji stricte komercyjnych, telewizyjnych.

 

Na początek, zupełnie nowy kanał M. Prokopa. Zrobiony profesjonalnie. Całkiem przyjemnie się ogląda. Odcinek 3 na razie wg mnie najlepszy.

 

 

 

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"stany Prokopa" też sie fajnie oglądało. Ja nawet lubie "ciężarówką przez stany", wystarczy trzymać dystans do tego, ze cały wątek spedycyjny jest aaranżowany... Ja generalnie lubie dokumenty o miastch, komunikacji, a w szczegolności o wieżowcach (seria Megastructures z National Geographic była super)- dlatego lubie jak Andres opowiada, bo wrzuca ciekawostki np. na temat tego, ze miasto jest nieprzyjazne dla ciężarowek (niskie kładki)

odemnie?
Pamietam w jakim szoku byłem gdy nagle zobaczyłem Mooga z MCM w telewizji. Na koniec sezony robią zazwyczaj coś z "pompą". I o tyle o ile MCM nie oglądam już prawie w cale (wolałem dwóch kumpli którzy montuja blow-offa na podjeździe, urośli zbyt bardzo, "lepsze jest wrogiem dobrego") To ich "feature films" sa bardzo dobre.
 

 



Jest też seria chyba 6 odcinków ze złombola 2019 nagrany przez Canal+. Fajnie zrealizowane, ale jednak doszły głosy- bo złomboole to wielka rodzina- że jakiś puder telewizyjny był tam dodany. Oczywiście musicie lubić takie klimaty. Seria powinna być online dla użytkowników canal+ lub innych VOD. Oczywiście jako niespełniony filmaker nie tego popieram procederu, ale możliwe że lata gdzieś na YT

https://www.facebook.com/watch/?v=2789543707775968

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, subleo napisał:

Bardzo ciekawy nowy odcinek.

 

 

 

Świetny kanał. ŚŁedze ich od dosyć dawna. Młodzi ludzie - "nie skażeni" hipokryzją politycznej poprawności i utrwalanymi przez cywilizacyjne naleciałości stereotypami. Czasami oglądając ich relacje sam czuje jak bardzo dotknięty jestem tą "zarazą mediów zachodu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...