Jump to content

Dobry lakiernik w Warszawie?

paul_78
 Share

Recommended Posts

Przytarłem trochę Forysia :( Nic poważnego, do polakierowania były jednak drzwi i tylny błotnik. Przy okazji powiedziałem, żeby zrobił też zderzaki, które miały trochę rys wcześniej.

Niejaki Witkowski z ul Usypiskowej/Włodarzewskiej w Warszawie dokumentnie spieprzył robotę. Nie dość, że nie dopasował tych drzwi jak trzeba, to jeszcze dał do lakierowania cieciowi, który polakierował zderzaki na inny kolor. ODRADZAM robienie czegokolwiek u tego PARTACZA.

A do rzeczy, kto mógłby po tym parchu, złodzieju i oszuście to poprawić?

Paul_78 :!: normalnie to sie jedzie...no tam gdzie Ci akumulator wymieniali :mrgreen: masz niedaleko :!: Ale Ty chciałes mieć jeszcze bliżej... :cool:

Pozdr.AK

No właśnie... powinienem łbem walić w ścianę za własną głupotę... Chyba się wybiorę tam, gdzie ten akumulator robili...

Nieźle, wygląda na to, że pan Witkowski jest dość mściwy. Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności, w dniu, kiedy musiał oddać pieniądze za tę swoją fuszerkę jakieś bydle przejechało mi kluczem po karoserii. Przypadek :roll:

Nieźle, wygląda na to, że pan Witkowski jest dość mściwy. Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności, w dniu, kiedy musiał oddać pieniądze za tę swoją fuszerkę jakieś bydle przejechało mi kluczem po karoserii. Przypadek :roll:

Nic tylko Takiemu kluczem po kostkach przejechać... :???:

Współczuję Ci całej sytuacji.